Quote (quicksand @ Thu, 4 Jun 2009, 12:09)
Greu cu resetul asta nene

O intind Blizzard pana la epuizare.Daca fac asa si cand se duc la femei....pai e grav.
Is niste puturosi ma, deabia scot starcraft 2, si ne baga non stop bullshit cu diablo3. Auzi ma, diablo3 bestiary: undead. In pana mea, mare branza ca au bagat un tip de monstru, parca nu sunt sute de tipuri la diablo2. Ok poate nu sute, dar multe zeci.
Aia de la blizzard stau numa asa de-an pixu si nu fac nimica la diablo2, ca le iese banocu greu din wow de numa, diablo2 nu le mai pasa ...