d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > @>> Numele Noului Channel (update) > Votati Un Nume !
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 2 2009 03:32pm
deja devine penala toata tavaleala asta

bravo .


degeaba este initiativa ca vad ca nu puteti lua decizii nici cu ajutor din exterior . Ma refer la cei care vor folosi canalul (interior) si romani care doar au votat dar nu joaca (exterior) ; doar ca sa explic ce inseamna acel "exterior" sa nu se gandeasca nimeni la acele voturi "internationale" .

Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jun 2 2009 09:31pm
Quote (Taiko @ Tue, 2 Jun 2009, 23:32)
deja devine penala toata tavaleala asta

bravo .


degeaba este initiativa ca vad ca nu puteti lua decizii nici cu ajutor din exterior . Ma refer la cei care vor folosi canalul (interior) si romani care doar au votat dar nu joaca (exterior) ; doar ca sa explic ce inseamna acel "exterior" sa nu se gandeasca nimeni la acele voturi "internationale" .


de acord
in primu rand pe hc avem in cel mai bun caz cel mult 20 de jucatori pe hc ....
2 la mana mai tre si un servar nu ??? :lol:


btw ce mai stati ma ???? porniti servaru :D
aaaaaaaa am uitat k de 2 luni va cautati nume ...
scuzati atunci :)
Member
Posts: 16,780
Joined: Jul 28 2008
Gold: 0.00
Jun 4 2009 03:09am
Greu cu resetul asta nene :)
O intind Blizzard pana la epuizare.Daca fac asa si cand se duc la femei....pai e grav.
Member
Posts: 1,011
Joined: Apr 16 2009
Gold: 2.50
Jun 5 2009 12:29pm
op fun-ro pare mijto
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 5 2009 01:11pm
Quote (quicksand @ Thu, 4 Jun 2009, 12:09)
Greu cu resetul asta nene  :)
O intind Blizzard  pana la epuizare.Daca fac asa si cand se duc la femei....pai e grav.


Is niste puturosi ma, deabia scot starcraft 2, si ne baga non stop bullshit cu diablo3. Auzi ma, diablo3 bestiary: undead. In pana mea, mare branza ca au bagat un tip de monstru, parca nu sunt sute de tipuri la diablo2. Ok poate nu sute, dar multe zeci.

Aia de la blizzard stau numa asa de-an pixu si nu fac nimica la diablo2, ca le iese banocu greu din wow de numa, diablo2 nu le mai pasa ...
Member
Posts: 3,027
Joined: Feb 3 2009
Gold: 0.01
Jun 22 2009 08:44am
Gata, votul s-a terminat !

noul nume al channel-ului va fi OP Ro-BoT

scauzati-mi intarzierea dar acc meu a fost furat si a trebuie sa il recuperez si de asta a durat atat


Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 22 2009 12:14pm
Quote (gaby94 @ Mon, 22 Jun 2009, 17:44)
Gata, votul s-a terminat !
noul nume al channel-ului va fi  OP Ro-BoT

scauzati-mi intarzierea dar acc meu a fost furat si a trebuie sa il recuperez si de asta a durat atat


deci, de unde recunosti un noob ?
reason no. 37: contul lui a fost furat.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 22 2009 12:33pm
important este ca pina s-o da resetu' sa faceti si voi un server...:) pina la urma nu conteaza cum ii zice dar sa functioneze...:D
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jun 22 2009 07:11pm
gata aveti cheanal acu ? :)

This post was edited by alexcata2004 on Jun 22 2009 07:11pm
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 466.15
Jun 23 2009 12:44am
Ro-Baal
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll