d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salutare Lume
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 20 2009 03:47pm
Quote (DanyTheDog @ Wed, 20 May 2009, 23:33)
Am stat 1 luna in TM, am avut ceva lucrari si mia tras unu teapa din conplex de pe intrarea romei..aia a fost ca un mesaj de intampinare Bun venit in romania :D


:) , salut si bine ai revenit :) !! e lasa ca o sa te obisnuiesti iara ca treburile astea sunt la ordinea zilei :P
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll