Quote (DanyTheDog @ Wed, 20 May 2009, 23:33)
Am stat 1 luna in TM, am avut ceva lucrari si mia tras unu teapa din conplex de pe intrarea romei..aia a fost ca un mesaj de intampinare Bun venit in romania


, salut si bine ai revenit

!! e lasa ca o sa te obisnuiesti iara ca treburile astea sunt la ordinea zilei