d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Banc Mortal Aici > Trimite 5fg Daca Vrei Sa Citesti
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jul 2 2009 04:00pm
- De ce au barbatii par pe piept?
- Pentru ca poarta pizda in suflet.

scuzati limbajul , dar n-are efect daca cenzurez :P
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Jul 2 2009 05:15pm
Guvernul roman, nestiind pe ce sa mai puna impozit, s-a gandit sa puna impozit pe futai. Un om al muncii, pe nume Ion Pendula, impotent fiind, face urmatoarea petitie la fisc:

"Subsemnatul, Ion Pendula,
Om al muncii fara scula,
Cer sa nu platesc tribut,
Pentru ca nu pot sa fut!!!"

Vine promt si raspunsul de la fisc:
"Draga domnule Pendula,
Om al muncii fara scula,
Cat exista deget, limba,
Legea tarii nu se schimba!!!"

banc tare de tot =))

n vestul salbatic intra un tip intr bar se duce la barman si ii cere un pahar de wisky. Dupa un timp ii zice barmanului:
- Barman, ce dai daca ridic paharul asta de wisky fara sa il ating, dai o sticla de wisky?
- Dau ma, dau.
Se concentreaza tipul, ridica paharul, toata lumea aplauda, primeste sticla de wisky se uita prin bar si zice...
- Acum sa fluiere careva! Cineva din bar fluiera si paharul se lasa usor pe tejghea.
Dupa inca vreo 2 zile vine tipu repeta aceeasi faza cu o masa cu pahare pe ia, iar dupa o saptamana vine si ca de obicei cere un pahar de wisky, se uita prin bar si vede un mosulet amarat intr colt, la care ii zice barmanului:
- Barman, dai o naveta de wisky dak ii ridic scula mosului ala?
- Dau ma, dau...
Se concentreaza tipu... se concentreaza, se ridica scula mosului si pana sa apuce sa mai zica ceva, mosu scoate pistoalele si zice...
- Care fluiera il impusc!

altu marfa

This post was edited by valykiller91 on Jul 2 2009 05:20pm
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jul 2 2009 10:17pm
Quote (valykiller91 @ Fri, 3 Jul 2009, 02:15)
Guvernul roman, nestiind pe ce sa mai puna impozit, s-a gandit sa puna impozit pe futai. Un om al muncii, pe nume Ion Pendula, impotent fiind, face urmatoarea petitie la fisc:

"Subsemnatul, Ion Pendula,
Om al muncii fara scula,
Cer sa nu platesc tribut,
Pentru ca nu pot sa fut!!!"

Vine promt si raspunsul de la fisc:
"Draga domnule Pendula,
Om al muncii fara scula,
Cat exista deget, limba,
Legea tarii nu se schimba!!!"

banc tare de tot =))

n vestul salbatic intra un tip intr bar se duce la barman si ii cere un pahar de wisky. Dupa un timp ii zice barmanului:
- Barman, ce dai daca ridic paharul asta de wisky fara sa il ating, dai o sticla de wisky?
- Dau ma, dau.
Se concentreaza tipul, ridica paharul, toata lumea aplauda, primeste sticla de wisky se uita prin bar si zice...
- Acum sa fluiere careva! Cineva din bar fluiera si paharul se lasa usor pe tejghea.
Dupa inca vreo 2 zile vine tipu repeta aceeasi faza cu o masa cu pahare pe ia, iar dupa o saptamana vine si ca de obicei cere un pahar de wisky, se uita prin bar si vede un mosulet amarat intr colt, la care ii zice barmanului:
- Barman, dai o naveta de wisky dak ii ridic scula mosului ala?
- Dau ma, dau...
Se concentreaza tipu... se concentreaza, se ridica scula mosului si pana sa apuce sa mai zica ceva, mosu scoate pistoalele si zice...
- Care fluiera il impusc!

altu marfa




ha ha ha tare :)
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2009 02:33am
ma eu ma intreb astia care posteaza 'hahaha' si 'ce tare', nu au chiar deloc mai multa imaginatie ? sau chiar sa postati si voi acolo alt banc ?
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jul 3 2009 03:27am
Pe forum, the_rest intreabail intreaba pe alexcata2004:
- the rest, spune-mi ce credeti ca excita cel mai mult imaginatia omului?
Raspunde alex:
-alexcata2004: Desigur, o femeie goala intr-o pozitie lasciva!
- the rest :, iesi de pe forum si sa nu mai apari pe jsp decat impreuna cu cineva trusted !
A doua zi, dupa logare il vede The rest pe alexcata2004 k spama, dar a esezat i sa dea report .. i da PM
- the rest, ce-i cu tine aici? Si unde este njaguar ?
- alexcata2004 : njaguar a zis ca daca nu va excita femeile goale, inseamna ca sunteti homosexual, si ca el nu vrea sa discute cu homosexualii. Si mi-a recomandat si mie sa stau cat mai departe de dvs!



Quote (the_rest @ Fri, 22 May 2009, 12:34)
nu ii bun, e naspa. plus ca se stie ca Iisus si apostolii mergeau in gazda la oameni instariti care ii gazduiau si mancare pe degeaba, numai pentru cat era El de faimos si ca sa ii asculte cuvintele ...


asta poate e mai original ?
iso 5 fg btw :)

This post was edited by alexcata2004 on Jul 3 2009 03:31am
Member
Posts: 12,171
Joined: Jun 17 2009
Gold: 136.37
Warn: 40%
Jul 3 2009 03:47am
Quote (alexcata2004 @ Fri, Jul 3 2009, 12:27pm)
Pe forum, the_rest intreabail intreaba pe alexcata2004:
- the rest, spune-mi ce credeti ca excita cel mai mult imaginatia omului?
Raspunde alex:
-alexcata2004: Desigur, o femeie goala intr-o pozitie lasciva!
- the rest :, iesi de pe forum si sa nu mai apari pe jsp decat impreuna cu cineva trusted !
A doua zi, dupa logare il vede The rest pe alexcata2004 k spama, dar a esezat i sa dea report .. i da PM
- the rest, ce-i cu tine aici? Si unde este njaguar ?
- alexcata2004 : njaguar a zis ca daca nu va excita femeile goale, inseamna ca sunteti homosexual, si ca el nu vrea sa discute cu homosexualii. Si mi-a recomandat si mie sa stau cat mai departe de dvs!





asta poate e mai original ?
iso 5 fg btw :)


=))

Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2009 09:24am
Quote (alexcata2004 @ Fri, 3 Jul 2009, 12:27)
Pe forum, the_rest intreabail intreaba pe alexcata2004:
- the rest, spune-mi ce credeti ca excita cel mai mult imaginatia omului?
Raspunde alex:
-alexcata2004: Desigur, o femeie goala intr-o pozitie lasciva!
- the rest :, iesi de pe forum si sa nu mai apari pe jsp decat impreuna cu cineva trusted !
A doua zi, dupa logare il vede The rest pe alexcata2004 k spama, dar a esezat i sa dea report .. i da PM
- the rest, ce-i cu tine aici? Si unde este njaguar ?
- alexcata2004 : njaguar a zis ca daca nu va excita femeile goale, inseamna ca sunteti homosexual, si ca el nu vrea sa discute cu homosexualii. Si mi-a recomandat si mie sa stau cat mai departe de dvs!





asta poate e mai original ?
iso 5 fg btw :)


:huh: :stupid:

This post was edited by the_rest on Jul 3 2009 09:25am
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Jul 3 2009 10:54am
Quote (the_rest @ Fri, 3 Jul 2009, 11:33)
ma eu ma intreb astia care posteaza 'hahaha' si 'ce tare', nu au chiar deloc mai multa imaginatie ? sau chiar sa postati si voi acolo alt banc ?


si nu am avut ?
Member
Posts: 390
Joined: Sep 13 2008
Gold: 0.00
Jul 4 2009 02:55pm
original :)
Member
Posts: 12,171
Joined: Jun 17 2009
Gold: 136.37
Warn: 40%
Jul 5 2009 11:16am
Se auzi o impuscatura de cutit. Mortul cazu spanzurat . ^^
Acest banc e atat de prost ca te face sa razi :D

sau ..

Doi copii numara o bila
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll