Salut,
Ideea de guild romanesc imi place si mie, si miar placea.
Deci te rog sami faci pm cu orice noutate inlegatura cu ideea ta.
De altfel, daca ai nevoie de ajutor cu orice, pm me ;).(ajutor referitor la joc, la jsp sunt nou si eu, nu cred ca te pot ajuta, dar in joc mai mult ca sigur

)
Sal All, D2 Rules