Quote (onlythebrave @ Sun, 3 May 2009, 07:15)
dc tot suferim de d2 macar sa ne dam smecheri si cu canal rominesc...parca se vb mai rpd in romina decit engl si mai ridem si noi, strainii nu prea au umor sunt constipati...
dc la fotball nu suntem buni aici am putea sa facem ceva mai bine

apropo? : ce ziceti de-un guild numai de romini? eh? sau m-am scrintit la cap?
s-a mai vorbit despre un guild numai de romani si cineva a dat un raspuns cam asa '' multi dintre cei care au guild nu vor sa si-l schimbe '' .. asa ca .....