Quote (FLOKING24 @ Sat, 2 May 2009, 08:52)
am crezut de la inceput ca a fost un pas de test>.duperii au vandut repede tot
se joaca cu noi>.nu e un joc de fapt??
nu vedem noi reset prea repede>>oricum preturile s-au dus si trade nu prea mai face nimeni pe aici...
eu o sa fiu pe NL de acum mai mult pe trade>incep curatenia de primavara pe mules
ps dupa ce termin toata economia de D2 si nu mai face nimeni nimic pe L si NL>>scot D3 si gata>>resetul uitat ! >>rusine

Eu te sfatuiesc sa le ti...O sa fie pe bulane , ori te arzi ori castigi:))!!Daca au pomenit de test realm si etc.. inseamna ca fac mare.
ps: Nu as vrea sa fiu in pielea celor ce detin alot of dupes. xDxD Eu, nu am jucat niciodata cu hacks/iteme dupate , toate gasite de mine !!!!!!!