d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Gasit Solutia!
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 24 2009 07:46am
Quote (mmc01 @ Fri, 24 Apr 2009, 13:58)
Baieti, voi chiar nu stiti sa aflati cine v-a dat warn? Serios?


nu mai e ca inainte ma nu iti mai apare cine acuma ..
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 24 2009 10:12am
Quote (Xixina @ Fri, 24 Apr 2009, 15:46)
nu mai e ca inainte ma nu iti mai apare cine acuma ..


Da, ai dreptate, acum iti apare un removal request and shit. Nu mai trebuie sa-i dai PM celui care ti l-a dat.
My bad.
Astepti o luna si trece, nu-i o tragedie 10%, eu am avut 20% luat in doua zile si n-am flamat pe nimeni.
Bafta.
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Apr 24 2009 10:51am
Quote (Xixina @ Fri, Apr 24 2009, 02:37pm)
da te cred daia  o ardeai pe mirc si ajutai robotii pe acolo :lol:  ...  cum sa zici nu ca ia facut nimic pentru tag ...

btw nu ma plang ca postati voi rar .. sincer ma doare`n ... de voi si de posturile voastre :lol: crezi ca traiesc din jsp  ? :lol:  doar ca atunci cand postati veniti cu atitudini de SEFI :lol:


Ma gandeam ca esti genul de om care invata din greseli.

Sincer, nu avem nevoie de comentariile tale infantile si daca ai ceva personal cu cineva, adreseaza-te forurilor superioare.

Unii dintre noi au ceva mult mai important de facut pe aici decat sa asculte parerea ta.

Asa ca te rog frumos, inceteaza cu limbajul trivial.

Multumesc.


Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll