Quote (Xixina @ Fri, Apr 24 2009, 02:37pm)
da te cred daia o ardeai pe mirc si ajutai robotii pe acolo :lol: ... cum sa zici nu ca ia facut nimic pentru tag ...
btw nu ma plang ca postati voi rar .. sincer ma doare`n ... de voi si de posturile voastre

crezi ca traiesc din jsp ? :lol: doar ca atunci cand postati veniti cu atitudini de SEFI
Ma gandeam ca esti genul de om care invata din greseli.
Sincer, nu avem nevoie de comentariile tale infantile si daca ai ceva personal cu cineva, adreseaza-te forurilor superioare.
Unii dintre noi au ceva mult mai important de facut pe aici decat sa asculte parerea ta.
Asa ca te rog frumos, inceteaza cu limbajul trivial.
Multumesc.