Quote (bigsipo @ Fri, 24 Apr 2009, 01:28)
lol
Am avut un 99 pe HC acu doi ani. Si nici nu o murit.
Din punctul de vedere diablo2, respectu meu.
Din punct de vedere al timpului pierdut jucand diablo2, lol

edit: cel mai fain e pe hardcore, daca mori, pai atunci mori dom'le !
m-as juca hardcore, dar din pacate nu sunt prea multi care se joaca, asa ca stau unde joaca mai multi ...
This post was edited by the_rest on Apr 24 2009 06:40am