d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romanians Ftw!
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 15 2009 06:17am
Nimeni Altu Mar 10 1993 (Male) lol


Esti cel mai mic de pe forum ^_^
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 06:22am
Quote (Cipy @ Wed, Apr 15 2009, 12:17pm)
Nimeni Altu Mar 10 1993 (Male) lol


Esti cel mai mic de pe forum ^_^


da saracul de mine asa mic cum sunt ii cunosc pe cei mai jmecheri din bucuresti :( inecepand de la pesti si camatari
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 15 2009 06:23am
R O F L :LOL:
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 15 2009 06:23am
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 14:22)
da saracul de mine asa mic cum sunt ii cunosc pe cei mai jmecheri din bucuresti :( inecepand de la pesti si camatari


offff cade scaunu cu mine de ras .... :)
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 06:25am
Quote (alexcata2004 @ Wed, Apr 15 2009, 12:23pm)
offff cade scaunu cu mine de ras .... :)


deci dc nu vrie sa ne intalnim sa stam putzin de vb ?
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Apr 15 2009 06:39am
Quote (NimeniAltu @ Wed, 15 Apr 2009, 14:13)
strada margelelor bloc a2 apartament 7 sector 6 in militari ne putem intalni la autogara daca vrei


Sunt reale sanse sa nu fi vazut o pizda in viata ta, precum sansele joaca alaturi de tine si cand vei mentiona ulterior 3-4 nume de notorietate din lumea interlopa care chipurile iti ofera confortul fizic necesar (vazandu`te pispiriu de fel - altfel nu`i mentionai) aka "spatele". Daca ai da`o parte`n parte (impropriu spus, ca tu ai "cunostinte" la "autogara") pentru 30 de fg, nu m`ar mira sa dai la om in cap in 2-3 ani pentru 10 lei.

Ori suferi de teribilism.

Oricum, esti un retardat in stadiu incipient. Ai toate sansele sa cresti mare.
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 15 2009 06:40am
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 15 2009 06:45am
Quote (B4al @ Wed, 15 Apr 2009, 14:39)
Sunt reale sanse sa nu fi vazut o pizda in viata ta, precum sansele joaca alaturi de tine si cand vei mentiona ulterior 3-4 nume de notorietate din lumea interlopa care chipurile iti ofera confortul fizic necesar (vazandu`te pispiriu de fel - altfel nu`i mentionai) aka "spatele". Daca ai da`o parte`n parte (impropriu spus, ca tu ai "cunostinte" la "autogara") pentru 30 de fg, nu m`ar mira sa dai la om in cap in 2-3 ani pentru 10 lei.

Ori suferi de teribilism.

Oricum, esti un retardat in stadiu incipient. Ai toate sansele sa cresti mare.


ce vorbesti ma ?! :lol: el este un DUR :rifle: :hail:
ce draq vrei sa se ia si de tine ?!
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Apr 15 2009 06:46am
Quote (B4al @ Wed, Apr 15 2009, 12:39pm)
Sunt reale sanse sa nu fi vazut o pizda in viata ta, precum sansele joaca alaturi de tine si cand vei mentiona ulterior 3-4 nume de notorietate din lumea interlopa care chipurile iti ofera confortul fizic necesar (vazandu`te pispiriu de fel - altfel nu`i mentionai) aka "spatele". Daca ai da`o parte`n parte (impropriu spus, ca tu ai "cunostinte" la "autogara") pentru 30 de fg, nu m`ar mira sa dai la om in cap in 2-3 ani pentru 10 lei.

Ori suferi de teribilism.

Oricum, esti un retardat in stadiu incipient. Ai toate sansele sa cresti mare.


vay ms esti un dulce :))))
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Apr 15 2009 06:51am
nimenialtu -> sau sa ii zicem t1cn1tu'?

las' ca te rezolva un moderator in scurt timp ;)
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll