da. bravo urziceni .
am nimerit meciul lui poli, dar sincer nu ma asteptam sa nu se califice craiova in uefa . mare pacat .
in rest ... sa vedem daca depuncteaza pe dinamo la ce s-a intamplat pe teren , si sa vedem daca ia poli punctele.
din pacate poli a jucat ca pula, nush ce-o sa faca in uefa\cl . un mare caca cred
sa speram inca la cupa , totusi .