Quote (the_rest @ Tue, Apr 7 2009, 03:56pm)
presupun ca odata la o perioada suficient de mare de timp incat sa nu devi dependent ...
nu am incercat vreodata droguri si nici nu vreau sa incerc, e ca fumatul numai mult mai rau. Si eu nu fumez.
de fapt fumatul de tigari e mai rau...
din maria nu devii dependent
