Quote (Xixina @ Sat, 4 Apr 2009, 19:56)
bai florine poate ca in spania la tine nu ajung toate informatiile despre el

cu ce face .. ca 24 din 24 spune NUMAI tampenii la televizor si se face de ras oriunde se duce .. dal in ... de cioban incult sa faca puscarie sa ii rupa cefosii curu' ...
+ ca pateaza istoria Stelei ....
care istorie a stelei ?
cea in care il aveati pe ceusescu? fii serios xixi
n`am nimic nici cu el si nici macar atat cu steaua
dar .. pana mea .. ziceati voi ca el chiar daca da atat .. castiga de 2x mai mult ..
foarte bine .. plm sunt sute poate a depasit 1k + oameni pe care i`a ajutat ..
250 case construite numai la vadu` rosca + nspe mii de biserici ( aici nu sunt de acord ) + sute de mii de euro dati la copii cu probleme ( sanatate , sociale ) + nush vate sunte de mii de euro la batrani | etc
deci plm .. daca voi ziceti sa faca puscarie .. ok ..
dar aia pe care ii vedeti zi de zi pe la TV si au functii inalte in senat/guvern etc si fura intr`o zi cat fura becali intr`un an ?.. cu aia cum ramane ..
omu trebuie judecat si cu bune si cu rele ..