d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu Ma Pot Abtine Sa Nu Fac Topic > Asta E :d
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Mar 14 2009 11:08am
Quote (Xixina @ Sat, 14 Mar 2009, 01:50)
gib phreee sad.gif


hand.gif
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Mar 14 2009 02:23pm
Quote (Dc_ShoEs @ Sat, 14 Mar 2009, 17:32)
m-a ciordit JAguaru de 400 fg sa il frek

njaguar » njaguar has taken 400.00 Forum Gold


lol are voie ??? sau ce ai facut ?
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Mar 14 2009 02:42pm
de ce lol ?:))

Quote (giuvaieru @ Sat, 14 Mar 2009, 18:08)
:hello!:


hand.gif

This post was edited by Xixina on Mar 14 2009 02:43pm
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 14 2009 02:54pm
ma dar tu unde joci poker pe fg ? smile.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Mar 14 2009 03:23pm
Quote (spyzimbru @ Sat, 14 Mar 2009, 21:54)
ma dar tu unde joci poker pe fg ? smile.gif


aicia pe jsp e un therd dala pe la sport col . sau pe acolo pe undeva biggrin.gif oricum nu e sustinut de jsp .. adica daca iti iei teapa asta e :))
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 14 2009 04:27pm
Quote (Dc_ShoEs @ Sat, Mar 14 2009, 05:32pm)
m-a ciordit JAguaru de 400 fg sa il frek

njaguar »  njaguar has taken 400.00 Forum Gold


stai . . la poker ? ti-o dat-o la caca si ti-o luat fg-u ? sau asa ampulea ? ti-or disparut si-ai vazut in fg log?
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 14 2009 04:41pm
Quote (Taiko @ Sat, 14 Mar 2009, 22:27)
stai . . la poker ? ti-o dat-o la caca si ti-o luat fg-u ? sau asa ampulea  ?  ti-or disparut si-ai vazut in fg log?


pai, ala care a ia trimis fg a facut magarie pe jsp.. o fi retras $$ alea alea.. si jaguar a luat fg-ul inapoi.. am patit si eu asa de 2-3 ori


Quote (Dc_ShoEs @ Sat, 14 Mar 2009, 11:41)
asa zic si eu ori vin ori pepsi smile.gif

dar mai bine merge asa :

o sticla de tequila pe masa cu 5  prieteni

fiecare sa ia pe gat 5 shoturi rapide unu dupa altul si dupa un shot sa il arunce in halba cu bere si sa ii dea groapa smile.gif

ce ziceti ? cat de tare esti la bautura ? smile.gif



si care mai e farmecu... *beuta cu prieteni* , cand in primele 2 minute ii aduni pe aia de sub masa
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Mar 14 2009 05:39pm
pai tu ai prieteni naspa , care nu stiu sa bea smile.gif

io din ultimele incercari nu am reusit sa ma imbat cu tequila . mi-e mai usor cu vin :)))
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 14 2009 06:03pm
Quote (Taiko @ Sun, 15 Mar 2009, 01:39)
pai tu ai prieteni naspa , care nu stiu sa bea smile.gif

io din ultimele incercari nu am reusit sa ma imbat cu tequila . mi-e mai usor cu vin :)))


daca cumperi d-aia la shot direct normal ca nu, ca iti dau shoturi de 20 de ml si poate mai e si indointa cu apa tequilla aia.
ia-ti o sticla si o sa vezi diferenta.
ahh da, si shoturi de 40ml
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Mar 14 2009 06:23pm
Quote (napsterz0r @ Sat, Mar 14 2009, 10:41pm)
pai, ala care a ia trimis fg a facut magarie pe jsp.. o fi retras $$ alea alea.. si jaguar a luat fg-ul inapoi.. am patit si eu asa de 2-3 ori


da asa mi-a luat cu ceva carnatz care a bagat $$... o sa pun ceva prints sa vedeti si ce o mai zis lol



si care mai e farmecu... *beuta cu prieteni* , cand in primele 2 minute ii aduni pe aia de sub masa


mda .. smile.gif

This post was edited by Dc_ShoEs on Mar 14 2009 06:23pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll