Quote (Taiko @ Sat, 14 Mar 2009, 22:27)
stai . . la poker ? ti-o dat-o la caca si ti-o luat fg-u ? sau asa ampulea ? ti-or disparut si-ai vazut in fg log?
pai, ala care a ia trimis fg a facut magarie pe jsp.. o fi retras $$ alea alea.. si jaguar a luat fg-ul inapoi.. am patit si eu asa de 2-3 ori
Quote (Dc_ShoEs @ Sat, 14 Mar 2009, 11:41)
asa zic si eu ori vin ori pepsi

dar mai bine merge asa :
o sticla de tequila pe masa cu 5 prieteni
fiecare sa ia pe gat 5 shoturi rapide unu dupa altul si dupa un shot sa il arunce in halba cu bere si sa ii dea groapa

ce ziceti ? cat de tare esti la bautura ?

si care mai e farmecu... *beuta cu prieteni* , cand in primele 2 minute ii aduni pe aia de sub masa