pai da, ca cica e cea mai ieftina la clasa ei, ca e f mare in interior si are portbagaj de nush citi 180 litri sau citi o avea...da la piese nu se gindesc nefericitii ca sunt la fel de scumpe ca orisice masina din vest? si se mai strica si rpd? da, stiu si eu pe o tipa, romanca, locuieste in franta si cica sunt liste de asteptare de un an sau 2 pt logan haha si ei asteapta cu emotie inca

in plus, am observat si va rog sa-mi confirmati dc e asa, exista si mentalitatea soferului de logan daaaaa, el e mare smecher, a vindut 2 vaci si 30de gaini si niste porumb si si-a luat masiiiina, si a tunat-o, costa tunatul cit masina, nu conteaza ca are motor de 1.4 benzina si merge mai mult impinsa decit trasa, el vrea sa porneasca primul de la stop sa-i vedem noi JENTILE alea care se invirt invers si superbele aplicatii metalice lucitoare de haluminiu mincati-as sau ce metal pretios o mai fi de pe la usi....iar farurile woooow nici naveta voyager nu avea atitea cind a decolat spre marte...daaaa toba sport sa se auda cum se rupa tzaranu in bashini cu... "logan. tell me james bond aaaa logan" si dc e sa fie cineva pe banda 2, da, nu va fi un audi sau un bmw care CHIAR ARE CP dar va fi un LOGAN, pt ca da, el poate, sa circule cu 50 la ora, regulamentar, pe banda 2...na, sa muriti de ciuda ca nu puteti sa-l depasiti si tb sa-i admirati masina...
si pt ca toate acestea tb sa poarte un nume nu li s-a spus eminescu...ci LOGAN!
aici si link ca sa va linistiti si sa nu va mai mincati atita sub unghii ca nu o sa aveti si voi dacia duster:

dc sunteti atenti mai spre sfirsitul filmului ne da si raspunsul: probabil ca noua dacie NU VA AVEA NIMIC IN COMUN CU ACEST CONCEPT
au facut-o si ei sa sufere un pic de fapt au gresit salonul tb sa mearga la salonul science fiction de la geneva dar au zis ca e bine si aici sic ;)...