Quote (puyu @ Fri, 16 Jan 2009, 05:08)
mda... dragut topic... am jucat prima data d2 la o sala numita end-zone findca picase netul si nu puteam sa joc cs... dupa aceea m-am indragostit de acest joc shi era sa raman repetent in a noua din cauza lui... am avut probleme cu parinti..etc(mai grav unu care tot pe aici avea un topic cum ca l-ar fi lasat nevasta....
insfarshit am vreo 6 ani de cand am jucat prima data .. l-am lasat , iar m-am apucat.. recent nu joc de 6 luni dar oricnd pot repica in viciul jocului..sincer e cel mai tare drog pe care l-am probat in viatza si nu reret nimik... am cunoscut multe persoane de treaba cat shi multe muis.... dar am invatat si multe alte lucruri prin acest joc... legate de viatza reala: incredere, prietenie, pericol de posibili hoti de acc.. etc .. e cel mai tare joc pe care l-am jucat vreo data
frate .. tu ai luat`o braila ..... e vb despre un JOC