d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Diablo, Parte Din Viata Voastra ? > Nu Mintiti
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2009 03:13pm
Quote (inqluder @ Thu, 15 Jan 2009, 10:48)
De votat vad ca au votat 3 persoane smile.gif)
Pe doi dintre ei diablo e inlocuitorul femeii =))))))))))))))))))))) si la unu e parte din viata lui smile.gif)


Oricum ramane piesa jocu 4FUN biggrin.gif


eu sunt ala cu 'Diablo e parte din viata mea'

cool.gif
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 15 2009 09:08pm
mda... dragut topic... am jucat prima data d2 la o sala numita end-zone findca picase netul si nu puteam sa joc cs... dupa aceea m-am indragostit de acest joc shi era sa raman repetent in a noua din cauza lui... am avut probleme cu parinti..etc(mai grav unu care tot pe aici avea un topic cum ca l-ar fi lasat nevasta....
insfarshit am vreo 6 ani de cand am jucat prima data .. l-am lasat , iar m-am apucat.. recent nu joc de 6 luni dar oricnd pot repica in viciul jocului..sincer e cel mai tare drog pe care l-am probat in viatza si nu reret nimik... am cunoscut multe persoane de treaba cat shi multe muis.... dar am invatat si multe alte lucruri prin acest joc... legate de viatza reala: incredere, prietenie, pericol de posibili hoti de acc.. etc .. e cel mai tare joc pe care l-am jucat vreo data
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jan 16 2009 09:41am
wow>
Member
Posts: 14,588
Joined: Apr 23 2008
Gold: 0.00
Jan 18 2009 01:59am
m-am lasat de joc ... acu ma mai duelez in weekend, atat
Member
Posts: 11,271
Joined: May 26 2005
Gold: 0.00
Jan 22 2009 07:09am
Diablo e parte din viata mea
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Jan 23 2009 12:54pm
Quote (puyu @ Fri, 16 Jan 2009, 05:08)
mda... dragut topic... am jucat prima data d2 la o sala numita end-zone findca picase netul si nu puteam sa joc cs... dupa aceea m-am indragostit de acest joc shi era sa raman repetent in a noua din cauza lui... am avut probleme cu parinti..etc(mai grav unu care tot pe aici avea un topic cum ca l-ar fi lasat nevasta....
insfarshit am vreo 6 ani de cand am jucat prima data .. l-am lasat , iar m-am apucat.. recent nu joc de 6 luni dar oricnd pot repica in viciul jocului..sincer e cel mai tare drog pe care l-am probat in viatza si nu reret nimik... am cunoscut multe persoane de treaba cat shi multe muis....  dar am invatat si multe alte lucruri prin acest joc... legate de viatza reala: incredere, prietenie, pericol de posibili hoti de acc.. etc .. e cel mai tare joc pe care l-am jucat vreo data


frate .. tu ai luat`o braila ..... e vb despre un JOC


Member
Posts: 8,966
Joined: Jun 5 2006
Gold: 29,323.37
Warn: 10%
Jan 26 2009 10:39am
am ras.
Member
Posts: 13,127
Joined: Jan 8 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 26 2009 04:32pm
BUMP
Member
Posts: 13,127
Joined: Jan 8 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 27 2009 05:11pm
Bump smile.gif
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Jan 29 2009 06:05am
mai trebuia inca 1 : Nu ma pasioneaza d2 wink.gif)
nu mai joc d2 de la ban wink.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll