d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > De Ce A Luat Locked Spy ?>
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 20 2008 08:23am
Quote (spyzimbru @ Sat, 20 Dec 2008, 09:44)
hi


sa-ti moara la intrare
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 20 2008 09:55am
Garcea eu nu kred k tziam zis ceva tzie sau te-am injurat .. eu q kelzo ne shtim de aproape 2 ani . .shi asha ne salutam noi smile.gif) biggrin.gif .. app vezi k sorme ae moarta asha k date`n slbz .. !!
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 20 2008 10:02am
Quote (bfrulz @ Sat, 20 Dec 2008, 16:55)
Garcea eu nu kred k tziam zis ceva tzie sau te-am injurat .. eu q kelzo ne shtim de aproape 2 ani . .shi asha ne salutam noi smile.gif) biggrin.gif .. app vezi k sorme ae moarta asha k date`n slbz .. !!


np zii sa mai astepte vreo 70 de ani
poi din cate am vazut tu asa te saluti cu toata lumea pe aici
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 20 2008 10:49am
dekt q kelzo imi permit ..asha k shht ! nu vreau sa ma mai cert shi q tine . .dar nui frumos ce ai faqt .. plm .. asta e .. fiekre q cel doare wink.gif
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 20 2008 11:31am
Quote (bfrulz @ Sat, 20 Dec 2008, 17:49)
dekt q kelzo imi permit ..asha k shht ! nu vreau sa ma mai cert shi q tine . .dar nui frumos ce ai faqt .. plm .. asta e .. fiekre q cel doare wink.gif


nu ma cert dar dc zici k numai q kelzo iti permiti? te las sa iti permiti si q mine biggrin.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 20 2008 12:32pm
neah ... Nn biggrin.gif
Member
Posts: 37,127
Joined: Dec 19 2008
Gold: 88.00
Trader: Trusted
Dec 20 2008 06:22pm
Njaguar icon_pointr.gif 7 e-mails ! Nici un raspuns !
Gary icon_pointr.gif 2 e-mails ! Nici un raspuns !
Sabine icon_pointr.gif 1 e-mail / 1 pm ! Nici un raspuns !

Radu aici !

e/: Eram sa uit, singuru care a raspuns e goldbranch ii multumesc foarte mult !


Si nici nu are rost sa scriu ca se stie ca ii multumesc foarte mult lui rizwan ca incearca sa ma ajute !

This post was edited by TheElderGod on Dec 20 2008 06:41pm
Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 20 2008 08:38pm
Lasa radule eu cate am indurat ..la ratati astia dupa forum asta ..ROMANIA cica cel mai bine sa nu dai pe aici smile.gif)
sugeti cucu smile.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll