Njaguar

7 e-mails ! Nici un raspuns !
Gary

2 e-mails ! Nici un raspuns !
Sabine

1 e-mail / 1 pm ! Nici un raspuns !
Radu aici !e/: Eram sa uit, singuru care a raspuns e
goldbranch ii multumesc foarte mult !
Si nici nu are rost sa scriu ca se stie ca ii multumesc foarte mult lui
rizwan ca incearca sa ma ajute !
This post was edited by TheElderGod on Dec 20 2008 06:41pm