d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Intrebare
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 8 2008 01:04pm
ba nene lasatzil sa vorbeasca singur .. shi nu`l mai bagatzi in seama .. k se lishtineshte el ..
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 8 2008 03:49pm
auzi, tu daca injuri rezolvi ceva?
te crezi mai presus de noi ca stii sa injuri?
calmeaza-te, ca stim si noi sa injuram, insa nu ne coboram la nivelul tau smile.gif
mai du-te si asculta o manea, mai fumeaza niste gazon, mai fa ceva, si lasa-ne pe noi.


This post was edited by rizwan on Dec 8 2008 03:50pm
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 8 2008 05:20pm
Quote (Xixina @ Mon, 8 Dec 2008, 19:04)
ahahaha cate printuri am cu dasta sad.gif unde e  pizdoasa .. sad.gif smile.gif)))))


pizdoasa sa conectat azi XD
Member
Posts: 3,968
Joined: Sep 1 2008
Gold: 33.00
Dec 8 2008 05:49pm
Quote (moderone @ Mon, Dec 8 2008, 04:48pm)
u nu ai alta treaba cum ar fi sa te invetza mata sa faci mamalica cu dude sa alte chesti dastea?....btw ratat esti u cu doctoru care nu tia dat matraguna la nastere poate ca era lumea mai echilibrata daca nu se mai nastea un papagal basit ca tine


Vezi ca e salam la milion du-te sa-ti traiesti viatza. Succes
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 9 2008 08:03pm
Quote (mumuleanu @ Tue, 9 Dec 2008, 00:49)
Vezi ca e salam la milion du-te sa-ti traiesti viatza. Succes


salam =))))))))))))))))))
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 10 2008 09:32am
incepe sa arate a forum pe aici, asa ca la romani
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 12 2008 01:21pm
Quote (moderone @ Mon, Dec 8 2008, 06:05pm)
si eu care te credeam mai matur dar defapt esti un pinguin flausat ca toti....si nu pot sa iti zic decat :SA TE VAD CU BANI PE PIEPT RECE SI TACUT" pagamias pula in samanta arborului de cauciuc din care a iesit prezervativul gaurit a lui tactu si ai iesit u credema daca eu as fi fost doctorul care tea scos vaceam un bine lumi si te  scapam in cap si daca nu mureai te mai scapam odata pana crapai in chinuri groaznice dar se pare ca dumnezeu tea crutzat pe tine si nu pe noi te rog frumos sa te duci la circ sa te hraneasca elefanti cu alnue dar la cat de idiot esti cred ca nici mata nuti da de mancare de tine legat de calorifer in sperantza ca o sa mori de vreo boala de preferat ebola sau altceva dar dumnezeu are mila de prosti si ma ro acum sa nu aiba de tine si sa te duci draq odata sa scapam de tine si de alti ratatzi ca bfrulz....asa ca doamne te rog omoarai ...P.S dativa in morti vostri


HAHAHAHAHAHAHAHAHA GARCICA sad.gif
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Dec 13 2008 06:26pm
Quote (napsterz0r @ Mon, Dec 8 2008, 02:01pm)
defapt 60% au deja copiii/familie/masina/vila si o slujba decenta, 30% sunt cei ca tine..care sufera pe forum cat de perfecta e viata lor, cat de mult fumeaza iarba si cat de no-liferi sunt cei din jurul lui. SI restu de 10% sunt cei care isi vad de jocul/combinatia lui.. razand de un ratat care, cauta atentie pe forum pentru ca e prea perfect in real life.


Are dreptate Mada, exagereaza el un pic la aia 60%, dar in rest are perfecta dreptat, frumoCSule wub.gif biggrin.gif

Quote (moderone @ Mon, Dec 8 2008, 06:05pm)
si eu care te credeam mai matur dar defapt esti un pinguin flausat ca toti....si nu pot sa iti zic decat :SA TE VAD CU BANI PE PIEPT RECE SI TACUT" pagamias pula in samanta arborului de cauciuc din care a iesit prezervativul gaurit a lui tactu si ai iesit u credema daca eu as fi fost doctorul care tea scos vaceam un bine lumi si te  scapam in cap si daca nu mureai te mai scapam odata pana crapai in chinuri groaznice dar se pare ca dumnezeu tea crutzat pe tine si nu pe noi te rog frumos sa te duci la circ sa te hraneasca elefanti cu alnue dar la cat de idiot esti cred ca nici mata nuti da de mancare de tine legat de calorifer in sperantza ca o sa mori de vreo boala de preferat ebola sau altceva dar dumnezeu are mila de prosti si ma ro acum sa nu aiba de tine si sa te duci draq odata sa scapam de tine si de alti ratatzi ca bfrulz....asa ca doamne te rog omoarai ...P.S dativa in morti vostri


Tovarase "moderone", dati slap/slay/kill/kick/quit/disconnect/loggout/ban.Esti de o prostie rar intalnita, esti colosal, aproape ca nu am cuvinte, cred ca esti pe cale de disparitie sad.gif deci stimati forumisti, intelegeti-i dezabilitatile dactilografice vulgare si lasati-l in gradina zoo, poate ne intalnim sa ii facem o vizita smile.gif)

Quote (moderone @ Mon, Dec 8 2008, 06:19pm)
mai dar u nu iti dai seama cat de prost esti...pun pariu ca esti genu de copil care iese afara si isi ia bataie ca nu se duce la magazin asa ca taci in mm si veziti de treaba ta.....sau mai intreabo pe mata mare injuraturi si alte vorbe dure ca se pare ca nu te prea descurci...


Aici tovarase, mai ai de "lucrat" la text,bine ca ai de lucrat nu numai la text, in general, incepand de la comportament si pana la ,.!? si in textul de mai sus nu cred ca ai incercat sa o descrii pe Xixiana, cred ca te-ai descris pe tine wink.gif si apropo, vorba ta, citez "[...]injuraturi si alte vorbe dure ca sa pare ca nu te prea descurci"; se potriveste manusa persoanei tale.
Mai jos te-am corectat foarte foarte putin, ca daca stateam sa iau fiecare text.. prea multa munca pentru o persoana atat de anonima.

Incorect - Corect
sa - se


Regards,

Inqluder

This post was edited by inqluder on Dec 13 2008 06:38pm
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Dec 13 2008 07:10pm
Quote (inqluder @ Sun, 14 Dec 2008, 03:26)
Aici tovarase, mai ai de "lucrat" la text,bine ca ai de lucrat nu numai la text, in general, incepand de la comportament si pana la ,.!? si in textul de mai sus nu cred ca ai incercat sa o descrii pe Xixiana, cred ca te-ai descris pe tine wink.gif si apropo, vorba ta, citez "[...]injuraturi si alte vorbe dure ca sa pare ca nu te prea descurci"; se potriveste manusa persoanei tale.
Mai jos te-am corectat foarte foarte putin, ca daca stateam sa iau fiecare text.. prea multa munca pentru o persoana atat de anonima.

Incorect - Corect
sa - se


Regards,

Inqluder


xixina e baiat biggrin.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 13 2008 08:18pm
Quote (rizwan @ Sun, 14 Dec 2008, 02:10)
xixina e baiat biggrin.gif


Si eu eram sigur ca e fata.. damn it!
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll