d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti?! > Inside ^^
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 25 2008 09:38am
Quote (the_rest @ Tue, Nov 25 2008, 04:38pm)
ce tatuaj naspa


Da-ti 2 palme atunci, poate o sa-ti placa.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2008 09:50am
Quote (Cipy @ Tue, Nov 25 2008, 03:38pm)
Da-ti 2 palme atunci, poate o sa-ti placa.


nu-mi dau palme numai pentru ca asa imi spune careva de pe forumu la diablo2 tongue.gif

ai vrut critici, critici ai
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 25 2008 02:48pm
Quote (B4al @ Mon, Nov 24 2008, 11:23pm)
Irony.
It always betrays you.


oh vai scuze
o sa scriu corect

Numai daca tu esti un prost nu inseamna ca toti suntem.
Uita-te in penisul meu la tine mai intai , domnule balerin.
Nu vezi in organul meu genital ca esti un imatur , servesti niste replici de domn manelar care nu stie limba si literatura romana.
Dute in strabunicul tau.
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 26 2008 07:26am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Nov 25 2008, 09:48pm)
oh vai scuze
o sa scriu corect

Numai daca tu esti un prost nu inseamna ca toti suntem.
Uita-te in penisul meu la tine mai intai , domnule balerin.
Nu vezi in organul meu genital ca esti un imatur , servesti niste replici de domn manelar care nu stie limba si literatura romana.
Dute in strabunicul tau.


hahahahahahahaha rofl.gif
=)))))

rofl.gif laugh.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Nov 27 2008 12:26pm
ba nene ia nu va mai luatzi de kelzo .. o fi el un robot .. gras cu ochelari .. shi q coshuri .. dar nu uitatzi k pe unii kelzo ia ajutat sa se ridice in jocu asta ...shi tot el poate k va daramant . .asha k SHHT!!! .... app te mai tzi ma de hokey .. k mereu il intreb pe prashtie de tine dak te mai tzii smile.gif)) k vad k omu shio arde prin EUROPA smile.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Nov 27 2008 12:33pm
ce tare pe pro tv e un film misto ! si afara e cam urat... in rest toate bune si frumoase... craciun fericit ! si un 1980 fericit !

p.s va astept in 2009 !

This post was edited by Xixina on Nov 27 2008 12:33pm
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Nov 27 2008 04:11pm
Quote (bfrulz @ Thu, Nov 27 2008, 06:26pm)
ba nene ia nu va mai luatzi de kelzo .. o fi el un robot .. gras cu ochelari .. shi q coshuri .. dar nu uitatzi k pe unii kelzo ia ajutat sa se ridice in jocu asta ...shi tot el poate k va daramant . .asha k SHHT!!! .... app te mai tzi ma de hokey .. k mereu il intreb pe prashtie de tine dak te mai tzii smile.gif)) k vad k omu shio arde prin EUROPA smile.gif


y fa biggrin.gif
y
yy
yyy
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Nov 27 2008 04:14pm
cipy nu uita k ai cumparat iteme de la kelzo .. asha k .. ciocu mic shi GET A REAL LIFE!!!!
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Nov 27 2008 04:18pm
Quote (bfrulz @ Thu, Nov 27 2008, 10:14pm)
cipy nu uita k ai cumparat iteme de la kelzo .. asha k .. ciocu mic shi GET A REAL LIFE!!!!


i`m laugh.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Nov 27 2008 04:18pm
defapt dyca .. plm sorry .. sunt shi eu obosit wink.gif))
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll