Quote (rusclaudiualin @ Tue, Dec 2 2008, 08:48am)
cu noua mea familie, sotia, baiatul de 3 luni

si cu prietenii
de obicei unde stau eu am loc pt 30 de persoane lejer si asa am facut in fiecare an
imi invit prietenii si ne distram 2 zile intr-una, facem gratare, mancam, bem, ascultam muzica si ne batem cu zapada prin padure

Sa iti traiasca Claudiule alias "BaD-GuardiaN"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ba nu ai vazut asa ceva, toti cand sunt sarbatori/aniversari ce credeti ca posteaza pe forum :
1.bemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
2.fumammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
3.ne f***mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
4.ne spargemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
5.facem orgieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Altceva nu prea stiu

Mai schimbati si voi ceva ca deja se stie ce si cum faceti.
Si un mesaj pentru acei tipi care vor sa para "cool" sa stiti ca nu sunt bune

Regards,
Inqluder