d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Planuri Pentru Revelion > Ce Veti Afce?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Dec 1 2008 09:50pm
euro e rasuflat deja
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Dec 2 2008 01:48am
cu noua mea familie, sotia, baiatul de 3 luni smile.gif si cu prietenii

de obicei unde stau eu am loc pt 30 de persoane lejer si asa am facut in fiecare an

imi invit prietenii si ne distram 2 zile intr-una, facem gratare, mancam, bem, ascultam muzica si ne batem cu zapada prin padure smile.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 2 2008 06:31am
Quote (rusclaudiualin @ Tue, Dec 2 2008, 08:48am)
cu noua mea familie, sotia, baiatul de 3 luni smile.gif si cu prietenii

de obicei unde stau eu am loc pt 30 de persoane lejer si asa am facut in fiecare an

imi invit prietenii si ne distram 2 zile intr-una, facem gratare, mancam, bem, ascultam muzica si ne batem cu zapada prin padure smile.gif


Daca as fii avut si eu soarta ta tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 2 2008 02:22pm
Quote (Cheso @ Tue, Dec 2 2008, 05:50am)
euro e rasuflat deja


wtf asta stie romana? sau e roman ? rofl.gif

Quote (rusclaudiualin @ Tue, Dec 2 2008, 09:48am)
cu noua mea familie, sotia, baiatul de 3 luni smile.gif si cu prietenii

de obicei unde stau eu am loc pt 30 de persoane lejer si asa am facut in fiecare an

imi invit prietenii si ne distram 2 zile intr-una, facem gratare, mancam, bem, ascultam muzica si ne batem cu zapada prin padure smile.gif


sa-ti traiasca si sa se faca mare mare smile.gif
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Dec 5 2008 05:58pm
Nu imi fac de acum planuri de revelion wink.gif
Planurile se fac cu cateva ore inainte, alea sunt cele mai dementiale revelioane :X:X:X:X Va zic din propria experienta biggrin.gif

This post was edited by inqluder on Dec 5 2008 05:58pm
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 6 2008 08:15am
Probabil ma duc la Bran si il tinem acolo deocamdata nush nimik si nici nu ma ambalez atata...
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Dec 13 2008 06:50pm
Quote (rusclaudiualin @ Tue, Dec 2 2008, 08:48am)
cu noua mea familie, sotia, baiatul de 3 luni smile.gif si cu prietenii

de obicei unde stau eu am loc pt 30 de persoane lejer si asa am facut in fiecare an

imi invit prietenii si ne distram 2 zile intr-una, facem gratare, mancam, bem, ascultam muzica si ne batem cu zapada prin padure smile.gif


Sa iti traiasca Claudiule alias "BaD-GuardiaN" biggrin.gif bier.gif

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ba nu ai vazut asa ceva, toti cand sunt sarbatori/aniversari ce credeti ca posteaza pe forum :

1.bemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
2.fumammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
3.ne f***mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
4.ne spargemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
5.facem orgieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Altceva nu prea stiu sad.gif
Mai schimbati si voi ceva ca deja se stie ce si cum faceti.
Si un mesaj pentru acei tipi care vor sa para "cool" sa stiti ca nu sunt bune wink.gif

Regards,

Inqluder
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 14 2008 01:06am
N-O SA LUCREZ DE REVELION .. ieee . O sa prind revelionul in birt cu pretenarii mei roacheri ( ^^ tongue.gif ) sau la chef pe la cineva acasa , ca tot tre sa lucrez pana la 11 pm ... da macar nu stau noaptea cum am crezut smile.gif))

This post was edited by Taiko on Dec 14 2008 01:08am
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 16 2008 07:09am
ia aici planuri super
cei care nu au cunostinte de spaniola sunt rugati sa acceseze dictionarul de pe www.google.ro =))

aa si am uitat sa zic e in madrid ofc biggrin.gif

This post was edited by garcea on Dec 16 2008 07:16am
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll