d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Dinamo - Steaua > Hai Cu Un Scor . .:))
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 2 2008 04:21am
hai cfr ! cel mai bun rezultat, egalul ! 1-1

a fost derby incins, adevarat ca a fost
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 2 2008 05:48am
Quote (Arx_X @ Sun, Nov 2 2008, 01:36am)
pentrcu cine? biggrin.gif CFR? POLI  ..hai k am nimerit nu? tongue.gif


biggrin.gif .
3 conditii : poli bate pe otelul , poli bate dinamo . si pierde urziceni , sau face egal => poli pe locul 1 .. cu tot cu depunctare smile.gif)
ar fi tare , jur . o palma peste fata frf
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 2 2008 08:05am
mhhhhhhh sad.gif(((((

2-2
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 3 2008 03:22am
Quote (Taiko @ Sun, 2 Nov 2008, 16:05)
mhhhhhhh sad.gif(((((

2-2


lasa
ca si asa aveti nu stiu cate meciuri fara infrangere....
dar stati calmi ca vine dinamo, si cu jocu lor prost cu tot, tot va baga o boaba si se termina 0-1 ^^

cat despre derby da, cum a zis si dan si cum am zis si eu, egal. steaua a jucat peste asteptarile mele. dinamo a jucat exact cum ma asteptam, infect.
un rezultat bun pt dinamo as putea spune
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll