Quote (Taiko @ Sun, 2 Nov 2008, 16:05)
mhhhhhhh

(((((
2-2
lasa
ca si asa aveti nu stiu cate meciuri fara infrangere....
dar stati calmi ca vine dinamo, si cu jocu lor prost cu tot, tot va baga o boaba si se termina 0-1 ^^
cat despre derby da, cum a zis si dan si cum am zis si eu, egal. steaua a jucat peste asteptarile mele. dinamo a jucat exact cum ma asteptam, infect.
un rezultat bun pt dinamo as putea spune