d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ma Gandeam Eu ... > Cati Romani Au Tag ? :)
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 10 2008 12:50pm
yo, joc diablo2 din iunie 2005 si nu am avut probleme ca imi fura contu sau ca am scammer tag sau ceva

never a problem like that

This post was edited by the_rest on Nov 10 2008 12:51pm
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Nov 10 2008 01:43pm
eu am avut contu spart de 3 ori .. de unii la kre nu ma ashteptam .. da plm .. oriqm .. nush qm sa zic dar orice joc are farmecul lui .. poate in jocu asta farmecu e sa spargi un cont sau sa iti iei vrun ban smile.gif) .. oriqm .. e FUNNY smile.gif)
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 22 2008 05:58am
Quote (spyzimbru @ Mon, 27 Oct 2008, 22:05)
nu conteaza cati romani cu tag sunt ci cati romani sunt care respecta regulile !


corect
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 22 2008 06:23am
Quote (the_rest @ Mon, 10 Nov 2008, 20:50)
yo, joc diablo2 din iunie 2005 si nu am avut probleme ca imi fura contu sau ca am scammer tag sau ceva

never a problem like that


Adica, cele 2 Eth-uri inca sunt la tine pe cont ?

Wpw
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Nov 24 2008 04:15am
Nu mi-a intrat nimeni pe cont, n-am dat parola si joc de 4-5 ani.
Corectie : jucam.
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Nov 24 2008 11:28am
Quote (Praf @ Mon, 10 Nov 2008, 13:42)
Ce plm aveti ma cand va aud ce parere proasta aveti despre romani.
Va tot plangeti ca femeile....ce dreq vau bagat astia la TV in cap ca romani sunt un neam de hotzi shi prosti/????
Ce scammuri......dai drequ de zdremte cum sa nu ii arzi ?????.......lasatii sa va arda ei shi sa va sparga conturile...shi fiti cinstiti..
Plm am jocat D2 pe GS..poate uni il stiti....acolo nu ma furat nimeni aici numa tzepari.....din care 0.0001% sunt romani.
Cand va aud ma apuca nervi imi vine sa imi vand itemele la akara...shi sa ma apuc de solitare in retea.
Dai in mm lor de afrikani ca stau prin jocuri da de pica ceva sa manance shi gura lor ..... ai dreku afrikani.
Va rog io lasati ideile astea cu corectitudinea ca va ard astia inainte sa va dati seama.
Vreti exemple? :Am 3 prieteni care joaca d2 shi la 2 leau spart contu....ce sa mai zic ca am cumparat rune dupate de miau sarit okii......asa ca decat sa va mai aud cu chesti de genu

,,Daca esti serios, respecti regulile si ajuti pe altii ajungi sa fii respectat.''


un cuvant am de zis    PLM


shoot urself sniper.gif flamethrower.gif flamethrower.gif rifle.gif rifle.gif
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Nov 24 2008 11:30am
Quote (puyu @ Sat, 22 Nov 2008, 12:58)
corect


opa opa opa puyule ce pui esti? smile.gif ai stat in madrid pana aku de curand?
sau poate inq mai stai smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll