Quote (garcea @ Wed, Nov 26 2008, 04:16am)
ahahaha
aia cu castroane in cap mamaaaa cat am mai ras de aia

)))))
nu stii alea de la greve si astea cum canta:
si tienes un ijo subnormal.. azle policia nacional

)
haha eu sincer nu as vrea sa intru acolo

glumesc
am incercat si eu ...ce plm sa fac...incercarea moarte nare dar mai bn nu ma duceam

)
am picat la al 4 test si ultimul

asta este la anu mai incerc o data...
Aici e plin de anunturi ca au nevoie ca sunt prea putini...
Castroane...u asa spui la OLITE?

)
Dar la Guardia Civila nu am sanse ca nu sunt get be get spaniol din al nush catea spit...
asa ca mia ramas Policia Local
This post was edited by DanyTheDog on Nov 26 2008 07:48am