d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cool Azi Mam Inscis La Cnp > Cuerpo Nacional De Policia
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 27 2008 08:38am
Quote (goldbranch @ Sat, Sep 27 2008, 02:59pm)
Cat ai dat shpaga sa treci testu'?biggrin.gif


Din pacate aici nu se da spaga tongue.gif
Daca cumva numa incerci sa faci asa ceva te urca si te duce la sectie biggrin.gif
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Nov 25 2008 08:16pm
Quote (DanyTheDog @ Tue, 23 Sep 2008, 00:01)
Chestie ciudata!!! dar am vazut niste anunturi prin orash si anunturi tv,yiare etc si am yis hai sa incercam smile.gif
Am depus dosarul la CNP si la Guardia Civil.
CNP = Cuero Nacional de Policia = Corpu National al politiei
Guardia Civil = nush cum vine in romaneste rofl.gif dar snt cei mai tari e tot politie dar is in verde imbracati.
saptamana asta ma suna sa fac probele asa ca uratimi mult norok poate voi fi primul roman in politia spaniei biggrin.gif
Am incercat si in romania sa dau cand am terminat a-8-a sa ma duc la Campina dar mi-au spus pe fata vrei sa intri pune cheile de la masina pe biroul meu...nu dau nume cine a fost dar era de la IPJ timis.
Poate voi face legea si ordine in spania biggrin.gif


ahahaha
aia cu castroane in cap mamaaaa cat am mai ras de aia smile.gif)))))
nu stii alea de la greve si astea cum canta:
si tienes un ijo subnormal.. azle policia nacional smile.gif)
haha eu sincer nu as vrea sa intru acolo tongue.gif
glumesc
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 26 2008 07:46am
Quote (garcea @ Wed, Nov 26 2008, 04:16am)
ahahaha
aia cu castroane in cap mamaaaa cat am mai ras de aia smile.gif)))))
nu stii alea de la greve si astea cum canta:
si tienes un ijo subnormal.. azle policia nacional smile.gif)
haha eu sincer nu as vrea sa intru acolo tongue.gif
glumesc


am incercat si eu ...ce plm sa fac...incercarea moarte nare dar mai bn nu ma duceam smile.gif)
am picat la al 4 test si ultimul sad.gif
asta este la anu mai incerc o data...
Aici e plin de anunturi ca au nevoie ca sunt prea putini...

Castroane...u asa spui la OLITE?smile.gif)
Dar la Guardia Civila nu am sanse ca nu sunt get be get spaniol din al nush catea spit...
asa ca mia ramas Policia Local tongue.gif

This post was edited by DanyTheDog on Nov 26 2008 07:48am
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll