DUMNEZEULE!! acu am vazut cand am intrat pe youtube sa ma uit din nou

.
e Ralookas de la Timisoara . Am vorbit cu un prieten , telul vietii noastre va fii sa o gasim sa-i aducem plecaciuni . Dani , te astept cand vii in tm sa aduci si tu ceva smirna sau tamaie , vezi tu , ce e mai de calitate p-acolo la spaniolezi

))))
apropo , am gasit asta dar n-am avut chef sa fac thread nou
http://cocalari.com/wp-content/uploads/2008/09/elegant.jpg This post was edited by Taiko on Sep 22 2008 05:13am