Quote (napsterz0r @ Mon, 8 Sep 2008, 03:49)
age of empired: the raise of rome
wc3
diablo - rar... mai intru fac un duel ... si ies
F.e.a.r pe net din cand in cand...
oooo
Age of Empires : Rise of Rome a fost superb
fear niciodata n-am jucat.
Quote (MrDjBthu @ Mon, 8 Sep 2008, 11:13)
l-am luat si e prost.
simplist....nu are complexitate...am ajuns pana la faza de trib...
poate dupa, dar la cum a fost pana acum nu cred.
subtire parerea mea
am vazut trailer mai demult cu spore , nu mi-a placut deloc