d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania - Lituania > Si Bosnia - Romania ( Tineret )
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Sep 11 2008 07:32am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 6 Sep 2008, 23:10)
ne-au spart.
dar au si avut niste euro-goluri de mama mama....
oricum piti e praf, si asta se stia de mult.
poate asa scapam de el....cu putin bulan vine andone ?!?!?!


U dumb rofl.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 11 2008 08:58am
faroe - romania 1:0

aia sunt 20.000 de oameni cu totii, intra toti intr-un stadion
pescarii au luat un gol
aia trebuia 0:5
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 12 2008 01:00am
Quote (the_rest @ Thu, Sep 11 2008, 04:58pm)
faroe - romania 1:0

aia sunt 20.000 de oameni cu totii, intra toti intr-un stadion
pescarii au luat un gol
aia trebuia 0:5


vouch
daca nu putem bate vanzatori de legume in piata si pescari atunci suntem generatia de ratati

/e iam batut dar vai de mam noastra de chinuiti ce suntem. mai ales k la sfarsit neau pus la respect

This post was edited by DyCa4EveR on Sep 12 2008 01:00am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 12 2008 03:17am
nu va luati de eii . jucati voi mai bine ? nu cred . lasa-i sa joace cum pot , treaba noastra de romani si unii suporteri e sa-i sustinem, pentru ca pe astia-i avem smile.gif
cand om avea si noi o echipa intreaga de fotbalisti profesionisti putem emite pretentii . la cum sunt acuma , cu capul prin alte parti si numa la $$$ , asta este . n-avem cu cine . DAR ii sustinem . pentru ca asa e normal
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 12 2008 03:26am
Quote (Taiko @ Fri, Sep 12 2008, 11:17am)
nu va luati de eii . jucati voi mai bine ? nu cred .  lasa-i sa joace cum pot , treaba noastra de romani si unii suporteri e sa-i sustinem, pentru ca pe astia-i avem smile.gif
cand om avea si noi o echipa intreaga de fotbalisti profesionisti putem emite pretentii . la cum sunt acuma , cu capul prin alte parti si numa la $$$ , asta este . n-avem cu cine . DAR ii sustinem . pentru ca asa e normal


ce mas fi bucurat daca marcau feroezi in ultimele minute ^.^
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2008 05:32am
Quote (Taiko @ Fri, Sep 12 2008, 09:17am)
nu va luati de eii . jucati voi mai bine ? nu cred .  lasa-i sa joace cum pot , treaba noastra de romani si unii suporteri e sa-i sustinem, pentru ca pe astia-i avem smile.gif
cand om avea si noi o echipa intreaga de fotbalisti profesionisti putem emite pretentii . la cum sunt acuma , cu capul prin alte parti si numa la $$$ , asta este . n-avem cu cine . DAR ii sustinem . pentru ca asa e normal


ce sa sustii ? ca sunt jenanti
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 12 2008 04:08pm
au si ei o pasa mai proasta. nu sunt jenanti . smile.gif

si luxemburg a batut pe austria , care pot spune ca au jucat destul de bine la euro , deci na .. mai intampla smile.gif

important e sa nu lasi chestiile mici sa te duca la a spune ca "da-i dracu de fraieri" sau "astia-s penali" . poate le da 5-0 la franta.. dupa o sa-i ridici in slavi ?
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 13 2008 01:02am
Quote (Taiko @ Sat, Sep 13 2008, 12:08am)
au si ei o pasa mai proasta. nu sunt jenanti . smile.gif

si luxemburg a batut pe austria , care pot spune ca au jucat destul de bine la euro , deci na .. mai intampla smile.gif

important e sa nu lasi chestiile mici sa te duca la a spune ca "da-i dracu de fraieri" sau "astia-s penali" . poate le da 5-0 la franta.. dupa o sa-i ridici in slavi ?


nu.
o sa plang pt francezi
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll