Quote (Taiko @ Sun, Sep 7 2008, 11:39pm)
In Complex stau
apropo , eu acum mi-am dat seama ca tu erai aici cand io am crezut ca plecasei deja . bag pula . de-acuma cand vine cineva incoace trimiteti un nr de telefon in pm si sa vorbim direct

)))))
Cat de curand cred ca voi trage o vizita in Romania

acuma nam mai avut concediu in August

Daca nu vin acuma o sa apar de sarbatori mai mult ca sigur

Poate bem si noi o Bericica ceva