d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo M-a Omorat In Viata Reala > Aveti Grija
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 23 2008 11:45am
Quote (B4al @ Sat, Aug 23 2008, 05:41pm)
Eu unu` imi declar la scena deschisa atractia pentru amazoana.


e asasina
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Aug 23 2008 11:46am
Quote (syluridae @ Sat, 23 Aug 2008, 19:45)
e asasina


reskilleaz-o.

Daca nu-i o optiune viabila, alege barbaru` din tine, si fa uz de forta masculina.

Don`t forget about bo.
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 23 2008 11:49am
Quote (B4al @ Sat, Aug 23 2008, 05:46pm)
reskilleaz-o.

Daca nu-i o optiune viabila, alege barbaru` din tine, si fa uz de forta masculina.

Don`t forget about bo.


pai am utilizat pana acum wc de ma dor plamanii.... am incercat putin si cu zeal
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Aug 23 2008 01:23pm
Quote (syluridae @ Sat, Aug 23 2008, 07:26pm)
GRESIT, de 1 an era cu el, cu mine de 9.......
Oricum, acum dupa cateva discutii mai serioase ne futem ca disperatii...dar nu vreau sa mai ne mai impacam. Am renuntat la Diablo, renunt si la ea si la fumat


Bravo.dai bice pe spate rofl.gif. Si o mai numesti nevasta daca sta cu ala de 1 an si cu tine de 9 luni? Sincer esti amantu ei nimik mai mult.. wink.gif (nu o lua in nume de rau) daca da la unu da la tot satul...nush cum abea acuma ai aflat...dar oricum nu cred mi se pare un Joke toata chestia asta...pana acuma vati certat si acuma va futeti tongue.gif . dai in p*** si rupeo de ciuda, asa as face in locul tau biggrin.gif

This post was edited by DanyTheDog on Aug 23 2008 01:24pm
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Aug 23 2008 02:41pm
Quote (DanyTheDog @ Sat, 23 Aug 2008, 22:23)
Bravo.dai bice pe spate rofl.gif. Si o mai numesti nevasta daca sta cu ala de 1 an si cu tine de 9 luni? Sincer esti amantu ei nimik mai mult.. wink.gif (nu o lua in nume de rau) daca da la unu da la tot satul...nush cum abea acuma ai aflat...dar oricum nu cred  mi se pare un Joke toata chestia asta...pana acuma vati certat si acuma va futeti tongue.gif . dai in p*** si rupeo de ciuda, asa as face in locul tau biggrin.gif


9 ani if i remember smile.gif not 9 luni biggrin.gif
stai linistit ca ea nu a plecat pentru ca jucai tu diablo.
nu vreau sa incep sa zic tot ce am in cap ^.^

This post was edited by rizwan on Aug 23 2008 02:42pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Aug 23 2008 05:30pm
Quote (b1dani @ Sat, 23 Aug 2008, 06:44)
haha lool , asta a fost buna xD

sa mor eu , in viata primele sunt asa :

Sanatatea Numarul 1
Familia Numarul 2
si Prietenii si restu Numarul 3

ce pula is mai trebe ? bani etc ? aia ii faci usor smile.gif , uitate la b4al cum face cu firma lui , daca are cap face nu ca multi xD


face pe punctepuncte, daca nai acolo putin ajutor la inceput..


syluridae@ hahaha , frumos... ma bucur ca poti sa faci glume pe tema asta... asta demonstreaza ca nu esti la pamanant tongue.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Aug 23 2008 07:25pm
hai k imi plac topicurile ca asta continuati mai rad si eu umpic biggrin.gif
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 23 2008 10:25pm
Quote (DanyTheDog @ Sat, Aug 23 2008, 07:23pm)
Bravo.dai bice pe spate rofl.gif. Si o mai numesti nevasta daca sta cu ala de 1 an si cu tine de 9 luni? Sincer esti amantu ei nimik mai mult.. wink.gif (nu o lua in nume de rau) daca da la unu da la tot satul...nush cum abea acuma ai aflat...dar oricum nu cred  mi se pare un Joke toata chestia asta...pana acuma vati certat si acuma va futeti tongue.gif . dai in p*** si rupeo de ciuda, asa as face in locul tau biggrin.gif


HEIIIIIII, nu 9 luni ci 9ANI. Ne cunoastem de pe 11 august 97. Am stat 2 ani ca prieteni iar pe 7 martie 99 ne-am mutat impreuna. deci 9 ANI nu 9 luni
Member
Posts: 1,535
Joined: Dec 20 2005
Gold: 1.00
Aug 24 2008 04:17am
pai gaseste jah si ber pt enigma, tele pe amantu lu nevasta-ta si da-i un ciocan in cap

Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Aug 24 2008 08:31am
Quote (rizwan @ Sat, Aug 23 2008, 10:41pm)
9 ani if i remember smile.gif not 9 luni biggrin.gif
stai linistit ca ea nu a plecat pentru ca jucai tu diablo.
nu vreau sa incep sa zic tot ce am in cap ^.^


da puteau fi si 9 zile numa ca nu a specificat baiatu tongue.gif
Quote
GRESIT, de 1 an era cu el, cu mine de 9.......


zile ca nu te opreste nimeni smile.gif
Clar ca nu a plecat din cauza unui joc. cred ca ar intra in cartea recorduriolor cu faza asta tongue.gif
1 stiu sigur ca a murit in China jucand WoW nush cate zile fara sa doarma fara sa mance etc etc dar tu ai fi Nr.1
My Wife Living Me Becouse Play Diablo 2 24/24 H rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll