Quote (rizwan @ Fri, Jul 18 2008, 12:58pm)
andrei e ocupat cu why am i locked, si mai are si el viata, nu ?

daca ar fi avut timp iti dai seama ca ar fi fost aici.
dar ati putea sa le multumiti, ca din cauza lor este romanian forum

@Arx_x, andrei nu poate face nimic aici, nici bommel, doar Moderatorii pot face ceva aici (inchis topicuri, bla bla)
lasa Razvan ca stiu eu cum stau treburile pe jsp , nu-s char de ieri aici
andrei sau Adi sau orice tt roman nu pot face nimic DIRECT , dar eu m-am saturat sa tot dau pm lu paparick sa ii suspende cate-o zi 2 pe unii
ce sa mai zic de Sabine...ea a si uitat ca ne stim inca din vremurile in care era mica pe jsp...acum nici nu mai saluta, nici nu ne mai cunoaste
sa nu mai pomenesc de faza binecunoscuta celor din fostul EF si ToG referitoare la Sp*****S (fostul lider EF )
sa fim seriosi..jsp e o afacere pt paul si atat, nu-i pasa ce si cum, sa iasa banul , exac cum e si cu blizzard
referitor la ultima parte..cu existenta acestui subforum... hai cu picioarele pe pamant, un subforum nu se face pentru 2-3 oameni
din cate stiu (si am dat la bumpuri acolo) a fost o actiune nationala, cu banere , sigs, voturi , treburi mai complicate
Nu incape indoiala ca au un merit aparte, dar .. sa dam Caesarilor doar ce e al lor
/e : seara de 5 septembrie 2007 ...
This post was edited by Arx_X on Jul 18 2008 07:52am