d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Congratz Rizwan > T.t
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 17 2008 04:23pm
Quote (napsterz0r @ Thu, Jul 17 2008, 11:30pm)
exact despre asta e vb smile.gif , cand era mic si pricajit Bommel, era *Roman*.. acu, nici nu`si mai bate capu, sa se uite pe aici


da..
lasal la el la germania smile.gif
nici andrei nu prea isi mai bate capu
doar razvan si serj biggrin.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jul 17 2008 11:52pm
Quote (napsterz0r @ Fri, 18 Jul 2008, 00:30)
exact despre asta e vb smile.gif , cand era mic si pricajit Bommel, era *Roman*.. acu, nici nu`si mai bate capu, sa se  uite pe aici


Nu prea are ce sa vada pe aici.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 18 2008 01:09am
Quote (mmc01 @ Fri, Jul 18 2008, 08:52am)
Nu prea are ce sa vada pe aici.


pardon..sunt o gramada de topicuri de inchis, o gramada de aciuiti numai buni de warn , si o gramada si mai mare care trebuie redusi la tacere pt multi

sa ne amintim"cu drag" de cele 14 pages (~140 posts) ale ratonului din "Ro LS topic"
sincer m-am saturat sa dau report as spam sau flame sau prostii si sa vad ca asa continua

pe trade forums(SoftCore cel putin) sunt mods si se inchid rapid ..dar HC nu are pe nimeni..cand e spam..sa te tii bine cu report

da hai ca deviem de la subiectul topicului

gz inca o data
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 18 2008 03:20am
Quote (Arx_X @ Fri, Jul 18 2008, 09:09am)
pardon..sunt o gramada de topicuri de inchis, o gramada de aciuiti numai buni de warn , si o gramada si mai mare care trebuie redusi la tacere pt multi

sa ne amintim"cu drag" de cele 14 pages (~140 posts) ale ratonului din "Ro LS topic"
sincer m-am saturat sa dau report as spam sau flame sau prostii si sa vad ca asa continua

pe trade forums(SoftCore cel putin) sunt mods si se inchid rapid ..dar HC nu are pe nimeni..cand e spam..sa te tii bine cu report

da hai ca deviem de la subiectul topicului

gz inca o data


scurt si la obiect biggrin.gif
daca aveam un medi kre se uita pe aci ametitu ala era pus la punct
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Jul 18 2008 03:58am
andrei e ocupat cu why am i locked, si mai are si el viata, nu ?smile.gif
daca ar fi avut timp iti dai seama ca ar fi fost aici.
dar ati putea sa le multumiti, ca din cauza lor este romanian forum tongue.gif

@Arx_x, andrei nu poate face nimic aici, nici bommel, doar Moderatorii pot face ceva aici (inchis topicuri, bla bla)


This post was edited by rizwan on Jul 18 2008 03:59am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 18 2008 07:40am
Quote (rizwan @ Fri, Jul 18 2008, 11:58am)
andrei e ocupat cu why am i locked, si mai are si el viata, nu ?smile.gif
daca ar fi avut timp iti dai seama ca ar fi fost aici.
dar ati putea sa le multumiti, ca din cauza lor este romanian forum tongue.gif

@Arx_x, andrei nu poate face nimic aici, nici bommel, doar Moderatorii pot face ceva aici (inchis topicuri, bla bla)


parca si inainte avea viata si tot posta
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 18 2008 07:50am
Quote (rizwan @ Fri, Jul 18 2008, 12:58pm)
andrei e ocupat cu why am i locked, si mai are si el viata, nu ?smile.gif
daca ar fi avut timp iti dai seama ca ar fi fost aici.
dar ati putea sa le multumiti, ca din cauza lor este romanian forum tongue.gif

@Arx_x, andrei nu poate face nimic aici, nici bommel, doar Moderatorii pot face ceva aici (inchis topicuri, bla bla)


lasa Razvan ca stiu eu cum stau treburile pe jsp , nu-s char de ieri aici
andrei sau Adi sau orice tt roman nu pot face nimic DIRECT , dar eu m-am saturat sa tot dau pm lu paparick sa ii suspende cate-o zi 2 pe unii
ce sa mai zic de Sabine...ea a si uitat ca ne stim inca din vremurile in care era mica pe jsp...acum nici nu mai saluta, nici nu ne mai cunoaste

sa nu mai pomenesc de faza binecunoscuta celor din fostul EF si ToG referitoare la Sp*****S (fostul lider EF )

sa fim seriosi..jsp e o afacere pt paul si atat, nu-i pasa ce si cum, sa iasa banul , exac cum e si cu blizzard

referitor la ultima parte..cu existenta acestui subforum... hai cu picioarele pe pamant, un subforum nu se face pentru 2-3 oameni
din cate stiu (si am dat la bumpuri acolo) a fost o actiune nationala, cu banere , sigs, voturi , treburi mai complicate
Nu incape indoiala ca au un merit aparte, dar .. sa dam Caesarilor doar ce e al lor

/e : seara de 5 septembrie 2007 ...

This post was edited by Arx_X on Jul 18 2008 07:52am
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Jul 18 2008 01:45pm
Bravo Razvan! thumbsup.gif

Mada, ce faci ma baiete?
Long time no see... biggrin.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Jul 18 2008 02:32pm
revin dupa topicul din df>>

bravo bier.gif


pentru ceilalti :

A trecut si perioada de 6 luni de autoban>>
Daca forumul arata asa>.nu cautati vinovati in alta parte.

Viata nu e facuta sa fie traita oricum...

FLO smile.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jul 18 2008 04:09pm
Quote (Arx_X @ Fri, 18 Jul 2008, 16:50)


sa fim seriosi..jsp e o afacere pt paul si atat, nu-i pasa ce si cum, sa iasa banul , exac cum e si cu blizzard



Partea bolduita de unde ai scos-o?
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll