Quote (B4al @ Wed, Jul 9 2008, 07:39pm)
And the people shall Pay 15$ monthly.
Incomprehensibil rationament.
Nu neaparat, b.net o fost tot timpul gratis si cred, si sper, ca o sa ramana asa. Dar nu sti niciodata ce o sa faca Blizzard, dar am o presimtire ca nu o sa fie p2p.