Quote (DanyTheDog @ Wed, 11 Jun 2008, 12:01)
Romania- Franta 0-0 (1punct)
Romania-Italia 0-0 (1Punct)
Romania-Olanda 2-0 (3 puncte)
Olanda bate pe francezi si franta italia poate sa castige cine vrea si mergem noi cu Olandezi mai departe si cam asa ceva vrea si nea piti dar sa vedem,eu zic ca asa se va termina grupa noastra.
Mergem, DACA batem olanda.
Amintindu`l pe Cornel Dinu (ce mi`e antipatic de simpatic btw) in anii `90 era o moda la antrenorii brazilieni.
Antrenamentul era un concept maleabil, se juca simplu` 11 contra 11, titulari vs rezerve.
Intrebat de ce, raspunsul a venit elocvent : avem cei mai buni 11 jucatori din lume, si pe banca si`n echipa.
Sa ne reamintim ca un meci fara miza creeaza spectacol , cei tineri cautand un loc de titulari si dorind sa epateze...
N`as fi asa convins de deznodamantu` ipotezei.