d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Euro 2008 > Pareri , Prognosticuri
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jun 11 2008 04:01am
Romania- Franta 0-0 (1punct)
Romania-Italia 0-0 (1Punct)
Romania-Olanda 2-0 (3 puncte)

Olanda bate pe francezi si franta italia poate sa castige cine vrea si mergem noi cu Olandezi mai departe si cam asa ceva vrea si nea piti dar sa vedem,eu zic ca asa se va termina grupa noastra.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jun 11 2008 06:36am
Quote (DanyTheDog @ Wed, 11 Jun 2008, 12:01)
Romania- Franta 0-0 (1punct)
Romania-Italia 0-0 (1Punct)
Romania-Olanda 2-0 (3 puncte)

Olanda bate pe francezi si franta italia poate sa castige cine vrea si mergem noi cu Olandezi mai departe si cam asa ceva vrea si nea piti dar sa vedem,eu zic ca asa se va termina grupa noastra.


Mergem, DACA batem olanda.

Amintindu`l pe Cornel Dinu (ce mi`e antipatic de simpatic btw) in anii `90 era o moda la antrenorii brazilieni.

Antrenamentul era un concept maleabil, se juca simplu` 11 contra 11, titulari vs rezerve.

Intrebat de ce, raspunsul a venit elocvent : avem cei mai buni 11 jucatori din lume, si pe banca si`n echipa.

Sa ne reamintim ca un meci fara miza creeaza spectacol , cei tineri cautand un loc de titulari si dorind sa epateze...


N`as fi asa convins de deznodamantu` ipotezei.
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jun 11 2008 08:58am
Romania- Franta 0-0 (1punct)
Romania-Italia 2-1 (3 Puncte)
Romania-Olanda 0-0 (1 punct)


This post was edited by Pr0m3t30 on Jun 11 2008 08:59am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 12 2008 06:16am

ca taceti ba ca ii batem si pe italieni si pe olandezi.

numa ca pe olandezi nu ii prea batem, si italienii sunt suparati si poate ne bat.

da' eu zic ca o sa fie fain, ca poate joc diablo2 cand sunt meciuri.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 12 2008 02:55pm
m-a surprins Cro- Ger ..m-a surprins jocul , nu ma asteptam la o figura asa frumoasa din partea Croatiei
desi au ratat foarte mult..scorul o ok zic eu

sa vedem maine tongue.gif
Member
Posts: 15,838
Joined: Apr 7 2008
Gold: 550.00
Jun 12 2008 03:06pm
tomorrow romania will win i hope for u !
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 13 2008 01:47am
Quote (Pr0m3t30 @ Wed, 11 Jun 2008, 16:58)
Romania- Franta 0-0 (1punct)
Romania-Italia 2-1 (3 Puncte)
Romania-Olanda 0-0 (1 punct)


Astea da smile.gif !! dar eu tot zic ca ne bate Olanda
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 13 2008 05:45am
2-0 pt italia
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jun 13 2008 05:51am
Quote (napsterz0r @ Fri, Jun 13 2008, 01:45pm)
2-0 pt italia


nah
doar 1-0 zic eu
btw donate
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 13 2008 06:05am
Quote (DyCa4EveR @ Fri, 13 Jun 2008, 13:51)
nah
doar 1-0 zic eu
btw donate



Romania - Italia

20 FG Pe Romania ca bate !

(Care se baga ?)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll