d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Haioase No# 3 > Cred K Pe La 3 Am Ajuns
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Jul 31 2008 08:38am
Hahahaha, mai vreauuuuu ^.^
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2008 08:52am
anterioara a fost faina ca dupa ce stai unpic razi. no vedeti asta:

Doi ardeleni la oras, cazati intr-un hotel, la etajul 20. Liftul
nu functioneaza. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion
catre Gheorghe:
- Gheo, am sa iti zic ceva...
- Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem sus.
Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebe sa-ti zic ceva...
- Lasa-ma, Ioane, imi zici cand ajungem. Acu' lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
- Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
- Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
- Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
Dupa alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il
opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion:
- Mai, Gheo, tu chiar nu stii de gluma???!!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 31 2008 11:53am
Quote (the_rest @ Thu, Jul 31 2008, 04:52pm)
anterioara a fost faina ca dupa ce stai unpic razi. no vedeti asta:

Doi ardeleni la oras, cazati intr-un hotel, la etajul 20. Liftul
nu functioneaza. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion
catre Gheorghe:
- Gheo, am sa iti zic ceva...
- Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem sus.
Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebe sa-ti zic ceva...
- Lasa-ma, Ioane, imi zici cand ajungem. Acu' lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
- Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
- Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
- Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
Dupa alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il
opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion:
- Mai, Gheo, tu chiar nu stii de gluma???!!


asta e mai veche da avea alte personaje smile.gif

Member
Posts: 19,462
Joined: Mar 17 2008
Gold: 11,483.04
Aug 2 2008 02:28pm
Quote (spyzimbru @ Mon, 2 Jun 2008, 09:37)
=))


Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 5 2008 11:53am
omg cat am ras x 1000

Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 6 2008 06:05am
Niste reporteri de la TVR merg intr-un sat pentru a face un reportaj, cum isi petrece ziua baciu' Ion. Il roaga sa povesteasca ce face in cursul zilei. - Da pai, dimineata ma scol, si trag un pahar de palinca... - Stai, bacie Ion. Nu va fi bine sa afla toata tara ca deja la prima ora bei. Spune, ca citesti ziarul... - Na, atunce... dimineata ma scol, citesc ziarul. Dupa aia dau la porc sa mince, dupa care mai citesc inc' un ziar. Pina la prinz lucrezi in atelier, in care timp citesc vreo doi-trei carti. La masa mai citesc vreo doua reviste, iar seara adun iosagul de pe cimp, dupa care urmeaza presa de seara. Dupa cina ma duc la biblioteca satului cu prietenii, iar la 10 cind inchide biblioteca merem cu toata trupa la Costel, ca el are tipografie......
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Aug 15 2008 06:09pm
Doua putze intra intrun bar ... Beau ce beau ...si vad ca pe usha intra un vibrator!!!
La care unu, "Fugi bah ca vine Robocop!!!"
Member
Posts: 3,479
Joined: May 8 2008
Gold: 643.50
Aug 17 2008 01:19am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Aug 5 2008, 05:53pm)
omg cat am ras x 1000

http://www.youtube.com/watch?v=6ngKeLnZvMk


Prea tare.Am inceput sa ma uit la mai multe dupa filmuletul asta
Mai amuzant mi s-a parut episodul cu hot pussy.finalul e genial
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 17 2008 09:28am
Nfaith gmb afk
Go Back To Romanian Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll