d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cel Mai "vechi" Membru Pe D2jsp
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jun 2 2008 04:00pm
Quote (b1dani @ Tue, 3 Jun 2008, 00:41)
eu meritam trusted dar nu ma cunostea cine trebuia ca am facut pe forumu asta peste 1500 de tradeuri smile.gif

dar cine stie smile.gif) poate intr-o zi cand o sa castig la loto si donez 100.000 $ poate se mai gandeste si la mine ca cel mai bun donator , si sa imi dea si trusted smile.gif))

dar asta se va intampla cand voi castiga adik se stie cand smile.gif))))


m-am spart de ras, ahahahahhahaa, crezi ca pt 1500 de traduri meritai TT ????
hahahahahahahhahaa
nene eu am avut 500 intr-o singura luna si nu imi pun problema de asa ceva, nu de alta dar sunt altii si cu mai multe, deci 1500 in total sunt o nimica toata.
cat despre restul aberatiilor pe care le-ai scris ce pot sa zic, m-au amuzat copios.
mersi pentru momentul hilar, chiar m-am distrat.
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 3 2008 05:11am
Quote (MrDjBthu @ Wed, May 28 2008, 08:56pm)
bun , sa-ti iezplic.
nenea adminu asta, tine situ in picioare ca isi scoate bani cu gramada de pe el, da?
iar restu fraierilor sunt acolo doar ca sa faca munca pt el moka , in timp ce el se scoate. daca nu ar avea moderatori sa tina forumul in picioare, crezi ca el ar face fata ? nu.
ar trebui sa-si angajeze. dar omu a gandit-o bine, si ii prosteste pe oameni ca domne trebuie sa ajuti, nu doar sa faci traduri, ca sa iei trusted. si dupa ca sa faca medieri etc etc plm ca sa ia m++
si tot asa mai departe. ii prosteste pe oameni sa faca munca pt el pe degeaba. iar un SM ai idee cata treaba are aici pe site ? cu gramada....
deci omu se scoate de pe urma lui ___ , a lui balakai , si a restului de moderatori. care se cred niste semi zei ca au asa puteri aici, incat uita partea cealalta a paharului. iar lui njaguar cand ii se scoala poate sa-i futa asa de usor in gura, ca totdeauna va veni alt prost sa-l inlocuiasca pe cel pe care tocmai l-a dat afara. vezi exemplul lui dad, care a tinut scammer acu in spate atata timp si acuma ce primeste ? sculament ... si warnuri....
deci acuma tu ai mai vrea sa fii SM sau nu ?

edit: si crezi ca daca vei fi SM vei avea timp sa te joci ceva cand vei fi pe jsp ? iti zic eu ca nu wink.gif




ce sa stie ma si astia vai de capul lor ....
Peace and Love !!! respect biggrin.gif bier.gif heart2.gif


This post was edited by kelz0 on Jun 3 2008 05:12am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 3 2008 05:12am
mai voi cautati motive de cearta in fiecare topic...cred k o sa ma abtin si eu de la vizite pe aici, e pacat
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 3 2008 11:01am
Quote (kelz0 @ Tue, 3 Jun 2008, 12:11)

ce sa stie ma si astia vai de capul lor ....
Peace and Love !!! respect biggrin.gif bier.gif heart2.gif


cowboy bebop
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jun 3 2008 11:12am
Quote (napsterz0r @ Tue, Jun 3 2008, 07:01pm)
cowboy bebop


donate
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Jun 5 2008 01:18pm
@ Kelz0 "astia" ? Nu stiu de care astia vorbesti.
/e : @B1dani uite ca si Tibi a avut 100k si n-a primit TT + MrDjbthu ti-a raspuns complet smile.gif

This post was edited by Alexandru on Jun 5 2008 01:20pm
Member
Posts: 5,740
Joined: Jun 18 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2008 06:28pm
thats old:O
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll