Quote (GriffonsEye @ Mon, 19 May 2008, 23:00)
eu jok pe eurobattlenet daca careva jucati tot pe eurobattlenet cand vreti sa dam un meci

sau daca vreti datim wisper acc-ul este [RO]Player

LOL?
ro player?
tocmai ne-am intalnit intr-un joc acum 1 zi sau doua.
am userul rizwan2 si hostez jocuri -sdem eu dota pro xD
numai jocuri dastea o sa gasesti facute de mine