d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Numai Tampiti Si Multi !!!!!! > Sa Va Dea La Totzi Ban
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 6 2008 10:24am
Quote (diamondHC @ Tue, 6 May 2008, 14:21)
ma sugeti de pula ba noobilor sunteti toti numai multii
nu il mai pupi in cur pe ovidiu acuma ??


vb ma frumos !!

te oftici ca tu nu poti ?? !!

joaca corect sau cum stii tu !! si nu mai face acuzatii doar asa sa te bagi in seama !!
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
May 6 2008 12:46pm
eu am o banuiala cine e asta de se crede Sherlock ... da mai astept sa strang mai multe informatii si direct in Multi Check il trimit

1. are multi 100%

2. oricum paste ban / warn / supspend pentru acuzatiile de lea facut

3. revin soon cu un raspuns wink.gif

smart ass
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll