Quote (diamondHC @ Tue, 6 May 2008, 14:21)
ma sugeti de pula ba noobilor sunteti toti numai multii
nu il mai pupi in cur pe ovidiu acuma ??
vb ma frumos !!
te oftici ca tu nu poti ?? !!
joaca corect sau cum stii tu !! si nu mai face acuzatii doar asa sa te bagi in seama !!