Quote (napsterz0r @ Tue, May 6 2008, 11:23am)
dooh... sti faza cu klaudiu si iteme gasite de el.. pai de acolo a pornit tot

au discutat putin... si Paul sa hotarat sal baneze

izi
de fapt faza a inceput cu tampitu de j8
klaudiu a pus un dagger pe mp cu 6 k fg si a platit 300 fg fee
dupaia noobu de j8 cik nu mai vrea daggeru de park nici nar fi bidat pt el
si apoi klaudiu a facut topic k jeight si pikacu sunt scammeri :/
apoi a venit aia cu razvan de a facut topic in ls cu botu lu j8
km asta e
klaudiu e locked nu k ar fi avut bot doar k a indraznit sai zica lu pikacu k e scammer si k il da in judecata
tibi la aparat pe fracsu si a luat banned ^^
izi
si mai era ceva dar nu zic ^^
e vorba despre pikacu si pmurile/emailurile kre lea dat lu klaudiu
This post was edited by DyCa4EveR on May 6 2008 03:49am