d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Putea Fii Mai Bun De Paste... > Decat Ca..
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
May 2 2008 10:58am
Felicitari, Dany! Vad ca vorbesti de copil ca si cum ar fi baiat. Ce-ti doresti? Eu mi-am dorit fata si mi s-a indeplinit dorinta! hail.gif angel.gif
Infiintam 1 club al taticilor pe jsp? biggrin.gif biggrin.gif Cum ar fi?!?

This post was edited by RO_Marci on May 2 2008 10:58am
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
May 5 2008 08:21am
Quote (RO_Marci @ Fri, May 2 2008, 06:58pm)
Felicitari, Dany! Vad ca vorbesti de copil ca si cum ar fi baiat. Ce-ti doresti? Eu mi-am dorit fata si mi s-a indeplinit dorinta! hail.gif angel.gif
Infiintam 1 club al taticilor pe jsp? biggrin.gif biggrin.gif Cum ar fi?!?


Merci Marci!!! Eu imi doresc baiat.Dupa cum stii vb aia nu te supara dar asa este biggrin.gif mai bine baiat decat fata sa isi bage altcineva **** in munca mea rofl.gif . Cat despre club nush ce sa zic mai ales aici pe forumul nostru nush cati ''tatici'' sunt. Tu, eu in devenire si daca mai sunt vreo 2.Trebuie sa mai stam de vb un pic pe mess sa imi dai si mie niste ideei ceva.apropo cum a fost la inceput cand ai aflat ca vei fii tata si cum te ai descurcat?biggrin.gif
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 6 2008 05:50am
hai ca iti spun si eu FELICITARI!!!
si vezi sa fii un tata bun si sa ii dai bani multi la copil si sa il lasi in orash cand vrea el biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
May 6 2008 10:13am
cg mha ... take care
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 6 2008 10:22am
Quote (Arx_X @ Tue, 29 Apr 2008, 18:03)
woow Felicitari
Norocosule..acum fa-ne o favoare si las-o mai moale cu d2 ai grija de jumatate si de copil wink.gif

bier.gif


Vouch. tongue.gif !! toate cele bune!
Member
Posts: 64
Joined: May 8 2008
Gold: 0.00
May 9 2008 02:41am
huh.gif
Member
Posts: 414
Joined: Apr 18 2008
Gold: 0.04
Warn: 20%
May 9 2008 04:51am
Quote (DanyTheDog @ Tue, Apr 29 2008, 11:35am)
Voi Fi TATA!!!!
Ma bucur foarte mult si nici nu ma asteptam la asa surpriza!!!
De mult imi doream dar uite ca sa indeplinit!
Nush daca stiti senzatia cum e dar is foarte bucuros!!!
Nu prea mai am cuvinte si in plus imi tremura si mana pe tastatura! biggrin.gif

Stima si Respect Dany.
Hristos A Inviat!


Cum pula mea esti tata ca parca erai gay ?! huh.gif nu o mai sugi in cur prin parcuri in Spania pe plaja ? parca culegeai castraveti cu curu" ?Q biggrin.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
May 12 2008 08:42am
Quote (Legendary_Diamond @ Fri, May 9 2008, 12:51pm)
Cum pula mea esti tata ca parca erai gay ?! huh.gif nu o mai sugi in cur prin parcuri in Spania pe plaja ? parca culegeai castraveti cu curu" ?Q biggrin.gif


Crezi ca oftici pe cineva cu vorbele tale?Cu vorbele tale dovedesti ca esti mai retard pe zii ce trece in locul tau nu as mai intra pe net sa ma fac de cacao in fata tuturor si mai fati un UpDate la limba romana, hotarastete ori e ''parc'' ori e ''plaja'' ca sincer sa fiu nu am vazut ''parc pe plaja''.


Pentru ceilalti ms de felicitari wink.gif

This post was edited by DanyTheDog on May 12 2008 08:43am
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 13 2008 01:42am
Quote (DanyTheDog @ Mon, May 12 2008, 02:42pm)
Crezi ca oftici pe cineva cu vorbele tale?Cu vorbele tale dovedesti ca esti mai retard pe zii ce trece in locul tau nu as mai intra pe net sa ma fac de cacao in fata tuturor si mai fati un UpDate la limba romana, hotarastete ori e ''parc'' ori e ''plaja'' ca sincer sa fiu nu am vazut ''parc pe plaja''.


Pentru ceilalti ms de felicitari wink.gif


pai mata a da

prin paracri e corect gramatical



sugeo bai n44p
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
May 13 2008 10:20am
Quote (diamondHC @ Tue, May 13 2008, 09:42am)
pai mata a da

prin paracri e corect gramatical



sugeo bai n44p


parc pe plaja? u must to be very 'tarded
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll