Quote (RO_Marci @ Fri, May 2 2008, 06:58pm)
Felicitari, Dany! Vad ca vorbesti de copil ca si cum ar fi baiat. Ce-ti doresti? Eu mi-am dorit fata si mi s-a indeplinit dorinta!
Infiintam 1 club al taticilor pe jsp?

Cum ar fi?!?
Merci Marci!!! Eu imi doresc baiat.Dupa cum stii vb aia nu te supara dar asa este

mai bine baiat decat fata sa isi bage altcineva **** in munca mea

. Cat despre club nush ce sa zic mai ales aici pe forumul nostru nush cati ''tatici'' sunt. Tu, eu in devenire si daca mai sunt vreo 2.Trebuie sa mai stam de vb un pic pe mess sa imi dai si mie niste ideei ceva.apropo cum a fost la inceput cand ai aflat ca vei fii tata si cum te ai descurcat?