Quote (Arx_X @ Sun, Apr 20 2008, 10:39pm)
1. daca a luat lock , nu e treaba noastra sa comentam..a nici unuia dintre noi
2. Radule, are si Taiko dreptate..mai redu putin carnea din vocabular..e totusi post
3. EvilSpoon, esti la fel de "childish" daca raspunzi la mici injectii de astea ...daca el nu cedeaza da dovada de maturitate tu si inceteaza
4. Flory a luat lock din anumite motive, ce nu se discuta aici ..oricum nu a facut nimic de genul scam boting sau asemanatoare
@ 2 ai dreptate .. nu mai injur pt un prost k evilspoon :/