d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Rapid-steaua > 0-3
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 22 2008 12:24pm
Quote (Taiko @ Fri, Mar 21 2008, 01:33pm)
nu vreau in liga . ar fi prea mult . uefa e ok . dar vreau in fata lu' shtoia . nu de alta , da mii ciuda pe echipa aia si pe jiji ca fut de-a dreptul tot campionatul . tot ce e murdar si josnic in fotbalul romanesc porneste din banii lu jiji si din credinta nationala ca shtoia tre sa fie pe locul 1 .


lasa ca nici cu buteliile lu' nenea Borcea nu ne e rusine ...sau ce sa zicem de urmaritul penal ~ Iancu de la Timishoara biggrin.gif
oricum stai tu linistit ca in fata lu Steaua nu o sa iesiti niciodata biggrin.gif si asta o zic nu ca sa fiu rautacios , ci vb din prisma valorii jucatorilor si a rezultatelor in Europa smile.gif
stai sa vezi ca campionat o sa fie daca nu bate Cfr in seara asta tongue.gif
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 22 2008 02:14pm
min '70 si e Poli Iasi - Cfr 0-0 smile.gif
da doamne sa se termine asa heart2.gif


71' [1 - 0] A. Cristea (pen.)
Goooooooooooooollllllllllllllllllll !!!!!!!!! Fortza Poli !! I love you God !!! biggrin.gif
Luam titlul anul asta !!! haha cu gigi la platane nu avem cu sa ratam Liga !! biggrin.gif

This post was edited by diamondHC on Mar 22 2008 02:23pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 22 2008 02:26pm
Quote (diamondHC @ Sat, Mar 22 2008, 10:14pm)
min '70 si e Poli Iasi - Cfr 0-0 smile.gif
da doamne sa se termine asa heart2.gif


71' [1 - 0] A. Cristea (pen.)
Goooooooooooooollllllllllllllllllll !!!!!!!!! Fortza Poli !! I love you God !!! biggrin.gif
Luam titlul anul asta !!! haha cu gigi la platane nu avem cu sa ratam Liga !! biggrin.gif


ce super smile.gif
aha deci esti multi k alex amandoi pulisti ^^^^

j/k
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 22 2008 05:12pm
e oitza de-a lu jiji , radule smile.gif .
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Mar 22 2008 05:25pm
Quote (DyCa4EveR @ Sat, 22 Mar 2008, 22:26)
ce super smile.gif
aha deci esti multi k alex amandoi pulisti ^^^^

j/k


Io zic sa mai flirtezi cu vocabularu`.

Steaua heart.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 22 2008 05:26pm
Quote (B4al @ Sun, Mar 23 2008, 01:25am)
Io zic sa mai flirtezi cu vocabularu`.

Steaua heart.gif


doh?

pff mare chestie ce leam zis...
si oricum alex stie de gluma nu k altii
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 23 2008 06:57am
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Mar 22 2008, 11:26pm)
doh?

pff mare chestie ce leam zis...
si oricum alex stie de gluma nu k altii


pai ziceam forza Poli !!! dar Poli Iasi !! laugh.gif lol
deci nu sunt nici "polist" si nici "pulist" smile.gif dar voi fii campion cu Steaua wink.gif heart2.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 23 2008 07:11am
Quote (diamondHC @ Sun, Mar 23 2008, 02:57pm)
pai ziceam forza Poli !!! dar Poli Iasi !! laugh.gif lol
deci nu sunt nici "polist" si nici "pulist" smile.gif dar voi fii campion cu Steaua wink.gif heart2.gif


stii, la ce ai zis tu , are formatia Nana o melodie : Dreams banana.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll