Quote (Taiko @ Fri, Mar 21 2008, 01:33pm)
nu vreau in liga . ar fi prea mult . uefa e ok . dar vreau in fata lu' shtoia . nu de alta , da mii ciuda pe echipa aia si pe jiji ca fut de-a dreptul tot campionatul . tot ce e murdar si josnic in fotbalul romanesc porneste din banii lu jiji si din credinta nationala ca shtoia tre sa fie pe locul 1 .
lasa ca nici cu buteliile lu' nenea Borcea nu ne e rusine ...sau ce sa zicem de urmaritul penal ~ Iancu de la Timishoara

oricum stai tu linistit ca in fata lu Steaua nu o sa iesiti niciodata

si asta o zic nu ca sa fiu rautacios , ci vb din prisma valorii jucatorilor si a rezultatelor in Europa

stai sa vezi ca campionat o sa fie daca nu bate Cfr in seara asta