d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 20 2008 02:32am
lvl 21 - blood elf mage
lvl 5 - blood elf paladin
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 20 2008 02:34am
Quote (Serj_Tankian @ Thu, 20 Mar 2008, 10:32)
lvl 21 - blood elf mage
lvl 5 - blood elf paladin


daca vrei ceva cu ajutor poti sa incerci warlock sau hunter.
au pet care fac levelingul mult mult mai usor smile.gif

edit: oricum pana la un anumit nivel, cand te obisnuiesti cu caracterul si cu ce poate sa faca e cam greu. dar dupa ce prinzi spilu atunci e lejer.
ai facut vre-o instanta cu magu ? ca esti 21, trebuia sa fi facut rfc / sfk / wc
toate au dropuri dragute

This post was edited by MrDjBthu on Mar 20 2008 02:35am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 20 2008 02:37am
Quote (MrDjBthu @ Thu, 20 Mar 2008, 11:34)
daca vrei ceva cu ajutor poti sa incerci warlock sau hunter.
au pet care fac levelingul mult mult mai usor smile.gif

edit: oricum pana la un anumit nivel, cand te obisnuiesti cu caracterul si cu ce poate sa faca e cam greu. dar dupa ce prinzi spilu atunci e lejer.
ai facut vre-o instanta cu magu ? ca esti 21, trebuia sa fi facut rfc / sfk / wc
toate au dropuri dragute


please translate for me biggrin.gif
cu ce se mananca?
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 20 2008 02:53am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 20 2008 03:52am
Quote (mmc01 @ Thu, 20 Mar 2008, 11:53)


mersi cosmin

5 players on Ragefire Chasm (RFC) for lvl (13-16)
5 players on Wailing Caverns (WC) for (17-21)
5 players on Shadowfang Keep (SFK) for (18-21)
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 20 2008 05:19am
Exact, aproape toate instantele au 5 players (1 tank, 1 healer si 3 DPS)
Doar in SFK se merita sa mai intrii ca-n celelalte nu stiu ce exp ai mai lua. Apoi te poti baga in Razorfen Kraul (RFK) (24-27).
Nu-s obligatorii, poti sa cresti si fara, insa sunt fun si inveti cum sa te porti intr-un party si ce rol are clasa ta.

This post was edited by mmc01 on Mar 20 2008 05:19am
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 20 2008 07:09am
Eu vrea sa iti zic ca cel mai bun mod de a face level e asta ->

Ca mage mergi pe fire pana la level 30-40 si apoi la un mage trainer te treci pe zero ca sa treci pe frost.

Its zic asta deoarece eu mage joc ^^ si am facut level foarte usor pana la level 35 pe fire.

Ca blood elf stai in silvermoon si apoi in ghostlands ca sa faci questul " Traitor's destruction" . Parerea mea e ca acest quest e foarte important deoarece iti iei un staff bun care te tine pana mai tarziu + ca e si questul cu Luzan care iti da un inel decent cu + 3 inteligence smile.gif

O sa ajungi sigur pe la level 18-19 in Ghostlands apoi te duci in The barens / camp tarujo si faci questurile

Dup-aia mergi in stonetalon mountains si fa questurile. Tot aici intri in spider lairs si gasesti spider silk ca sa iti faci " spidersilk boots" cu tailoring. Mai trebuie doar sa cumperi doua iradescent pearls de la AH.

Pe la level 22-23 o sa termini cu Stonetalon si mergi in Camp Tarujo si te indrepti catre South Barens unde sunt cateva questuri. Sa iei si questul cu spider eggs din crossroads cand pleci acolo smile.gif

O sa ajungi la the great lift si o sa incepi sa faci questurile din Thousend Needles pana pe la level 27, 28

Apoi zbori iar in Stonetalon pentru questurile mai grele si revii la level 31 in Freewind POst ( Thousend Needles ) ca sa te duci la Thousend Needls - The simmering isles

La level 33 vei putea sa faci prin tailoring The robe of Power. Ca iteme axeaza-te pe inteligence + stamina.

Crede-ma pe fire rupi tot chiar daca iti trebuie mai multa mana. Te vei obisnui cu faptul ca trebuie sa conjuri apa si mancare smile.gif

Nu uita la level 20 sa te duci in undercity sa inveti vraja : teleport to undercity

Bafta.
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 20 2008 04:56pm
O sa fie frumos cu magu cand or sa inceapa ceilalti: water pls, food pls, portal pls. smile.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 21 2008 12:24am
Quote (mmc01 @ Fri, 21 Mar 2008, 00:56)
O sa fie frumos cu magu cand or sa inceapa ceilalti: water pls, food pls, portal pls. smile.gif


da smile.gif) si o sa le vinzi chiar smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 21 2008 01:55am
momentan mi-o fur de la caractere de lvl 16-17 pe melee, cand vin 3+ in pack
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll