Quote (MrDjBthu @ Mon, 3 Mar 2008, 16:09)
se stie ca eu tin cu dinamo dar aseara a fost o ocazie rara cand am tinut cu steaua.
nu ii suport pe bozgorii aia si nu vreau sa-i vad ca iau campionatu, mai ales ca in europa ne-ar face de ras parerea mea....
Nu fii atat de sigur. Eu sunt rapidist si consider ca momentan nu joaca nici o echipa mai bine decat ei. Abia astept sa cumpere draq cineva capabil rapidul si sa faca ceva din el :|