d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Probleme De Natiune > :|
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 1 2008 05:23pm
Quote (GriffonsEye @ Sun, Mar 2 2008, 12:20am)
dai draq ca aproape toti mdiatori abuzeaza de putere :/ plus ca uni cum ar fi lady nu au viata sociala aia e online 20/24 am stat o data 24/24 doar ca sa o urmaresc si 20 de ore a fost online

si are 40 de ani ohmy.gif miar fii rusine in locul ei

stau si ma gandesc e inca virgina ? huh.gif cred ca la nici un barbat nu iar trebuie o femie din aia rofl.gif


rofl.gif miar place sa stau mereu pe calc laugh.gif si oricum u nu intri intodeauna so vezi dak e off sau on laugh.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 1 2008 05:43pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, 2 Mar 2008, 01:23)
rofl.gif miar place sa stau mereu pe calc laugh.gif si oricum u nu intri intodeauna so vezi dak e off sau on laugh.gif


plm uitate si tu ca tot timpu e online
si sa stii ca am stat o dat o zii dupa cum a zis mai sus sa vad cat sta :/
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 1 2008 05:46pm
Quote (GriffonsEye @ Sun, Mar 2 2008, 01:43am)
plm uitate si tu ca tot timpu e online
si sa stii ca am stat o dat o zii dupa cum a zis mai sus sa vad cat sta :/


Nare voie? btw dc ai luat warn u si mmc ? laugh.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 1 2008 06:13pm
oare dc am luat warn ? huh.gif

ia ghici tongue.gif

si oricum cine ma reportat se vede ca ma uraste tongue.gif

dar oricum nui stres tongue.gif

Btw Tnx for warn wink.gif

This post was edited by GriffonsEye on Mar 1 2008 06:13pm
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 1 2008 06:26pm
Quote (GriffonsEye @ Sun, 2 Mar 2008, 03:13)
oare dc am luat warn ? huh.gif

ia ghici tongue.gif

si oricum cine ma reportat se vede ca ma uraste tongue.gif

dar oricum nui stres tongue.gif

Btw Tnx for warn wink.gif


pai copile cu iq mic - iti iei warn ca vorbeste gura fara tine
cum balamuc o ai la friends pe Lady_Of_Darkness si vorbesti prostii despre ea fara sa o cunosti?
mai si scrii in profil ca ti-a scos warn - in locul tau m-as ascunde prietene
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 1 2008 06:34pm
Quote (Serj_Tankian @ Sun, 2 Mar 2008, 02:26)
pai copile cu iq mic - iti iei warn ca vorbeste gura fara tine
cum balamuc o ai la friends pe Lady_Of_Darkness si vorbesti prostii despre ea fara sa o cunosti?
mai si scrii in profil ca ti-a scos warn - in locul tau m-as ascunde prietene


mah acuma fii serios ...

o femeie de 40 de ani sa stea 20 de ore in fata calculatorului mie mi se pare absurd

si sa stii ca nu am iq mic ok??

cred ca nu luam warn daca nu zicema chiar asa urat despre ea tongue.gif

cred ca era de ajuns sa zica ca o stat 20 de ore tongue.gif

dar asta e pe mine tot nu ma intereseaza

recunosc mia scos warnu si sa comportat frums cu mine

dar tot mi se pare absurd sa stea atata la calc

Btw tu vrei sa zici ca o cunosti asai?? Eventual de stai in germania altfel nu cred io ca o cunosti

btw lady da accept la toti care dau request friend rofl.gif

This post was edited by GriffonsEye on Mar 1 2008 06:44pm
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 1 2008 06:53pm
Quote (GriffonsEye @ Sun, 2 Mar 2008, 03:34)
mah acuma fii serios ...

un femeie de 40 de ani sa stea 20 de ore in fata calculatorului mie mi se pare absurd

si sa stii ca nu am iq mic ok??

cred ca nu luam warn daca nu zicema chiar asa urat despre ea tongue.gif

cred ca era de ajuns sa zica ca o stat 20 de ore tongue.gif

dar asta e pe mine tot nu ma intereseaza

recunosc mia scos warnu si sa comportat frums cu mine

dar tot mi se pare absurd sa stea atata la calc

Btw tu vrei sa zici ca o cunosti asai?? Eventual de stai in germania altfel nu cred io ca o cunosti

btw lady da accept la toti care dau request friend rofl.gif


eu i-am facut traducerea lui lentylek - asta ca sa stii de unde a venit warnul
nu e problema ta daca cineva lasa calculatorul deschis 24/24 - si eu fac asa - nu inseamna ca imi las ochii pe monitor 24/24 si nu mai fac altceva
despre iq - intotdeauna fac judecati asupra oamenilor cu datele pe care le am, iar in situatia de fata asta am vazut - iq mic
eu in nici un caz nu te urasc - ar insemna sa te cunosc si sa ma dezamagesti crunt - nu este cazul de fata - asa ca nu iti mai fa probleme
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 1 2008 06:56pm
Quote (Serj_Tankian @ Sun, 2 Mar 2008, 02:53)
eu i-am facut traducerea lui lentylek - asta ca sa stii de unde a venit warnul
nu e problema ta daca cineva lasa calculatorul deschis 24/24 - si eu fac asa - nu inseamna ca imi las ochii pe monitor 24/24 si nu mai fac altceva
despre iq - intotdeauna fac judecati asupra oamenilor cu datele pe care le am, iar in situatia de fata asta am vazut - iq mic
eu in nici un caz nu te urasc - ar insemna sa te cunosc si sa ma dezamagesti crunt - nu este cazul de fata - asa ca nu iti mai fa probleme


da mah dar din cate stiu eu dupa 16 minute iti apare bulina rosie stupid.gif

bine ai facut tongue.gif ca ai tradus xD

dar dc nu mi-ai dat tu warn tongue.gif era mai tare sa il primesc de la un mediador roman biggrin.gif nu ceream unwarn niciodata smile.gif ma mandream cu faptul ca ma luat warn de la un Roman rofl.gif

This post was edited by GriffonsEye on Mar 1 2008 06:58pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 1 2008 07:02pm
Dane uitate pe tine knd o sa fii mare rofl.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 1 2008 07:05pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, 2 Mar 2008, 03:02)
Dane uitate pe tine knd o sa fii mare rofl.gif <IMG alt="" src="http://giftube.com/gifs/2519.gif">


deci daca iti faci autoportrete te rog nu ma speria ca nu m chef sa ajung pe la spitale sau cine site pe unde ..

inca nu ma-m luat de tine dar daca vrei sa ma iau pot sa o fac ..


pt asta se poate lua warn ?? daca se considera personal atack ??
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll