d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salut La Toti
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 28 2008 04:54am
Salut. Sunt Claudiu fara "K" smile.gif 23 de ani - Inspector de protectie civila din Bucuresti.

Ma simt de parca as face un anunt in gazeta la matrimoniale smile.gif
Member
Posts: 3,294
Joined: Oct 3 2005
Gold: 6,903.25
Feb 28 2008 09:50am
Saloooot ! sunt Dodo si sunt antreprenor am 17 ani ma joc diablo 2 , warcraft 3 - dota , solitaire spider one .. biggrin.gif , si de multe ori ma joc cu nervii oamenilor ... imi place la nebunie smile.gif)
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 28 2008 01:28pm
Quote (HexN @ Thu, Feb 28 2008, 04:50pm)
Saloooot ! sunt Dodo si sunt antreprenor am 17 ani ma joc diablo 2 , warcraft 3 - dota , solitaire spider one .. biggrin.gif , si de multe ori ma joc cu nervii oamenilor ... imi place la nebunie smile.gif)


dodo ala de la indiana ?
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 28 2008 01:36pm
Quote (HexN @ Thu, Feb 28 2008, 05:50pm)
Saloooot ! sunt Dodo si sunt antreprenor am 17 ani ma joc diablo 2 , warcraft 3 - dota , solitaire spider one .. biggrin.gif , si de multe ori ma joc cu nervii oamenilor ... imi place la nebunie smile.gif)


ai par blond?
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 28 2008 06:08pm
Quote (ThE_TriaL @ Wed, 27 Feb 2008, 13:49)
sunt destul de nou pe jsp dar am descoperit multe nu imi trecea prin cap sa vad un Forum Pt romani smile.gif)

fain

Eu sunt Alin si is din Cluj stabilit in Italia de vrei 4 ani
am si eu 18 ani si am mai jucat D2 pe ladderul trecut dar m-am apucat iarashi si am incercat si pe forum si imi place

Sper sa va cunosc de curand mai bine smile.gif


Salut Alin !! Sper sa iti placa biggrin.gif !!
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll