Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti tu si toata trupa ta ai vazut ca picati unu cate 1

)
alta remarca de prost gust..generalizare , in necunostinta de cauza
daca ai ceva de zis..zi cu nume, dovezi s.a.m.d ..si va rog..nu mai generalizati
NU toti romanii sunt scammeri si ratoni