d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare: De Ce Majoritatea Romanilor > Dp Jsp Sunt Scammeri ?!
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 16 2008 01:14pm
Quote (Arx_X @ Sat, Feb 16 2008, 09:01pm)
Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti tu si toata trupa ta ai vazut ca picati unu cate 1 tongue.gif smile.gif)

alta remarca de prost gust..generalizare , in necunostinta de cauza

daca ai ceva de zis..zi cu nume, dovezi s.a.m.d ..si va rog..nu mai generalizati

NU toti romanii sunt scammeri si ratoni


puteai sa pui si u qoute wink.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll