d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Back From Germani.din Vacantza :x
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Feb 18 2008 06:45am
Quote (DaEyE @ Mon, 18 Feb 2008, 14:34)
nu vorbi urat scheletule


O sa ma cenzurez voalat pentru cei ce n`au avut inca primu` contact sexual.


PS : Nu trebuia decat sa`mi ceri.

RE-PS : Consider ca acum ai facut`o biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 18 2008 08:59am
Quote (B4al @ Mon, Feb 18 2008, 02:45pm)
O sa ma cenzurez voalat pentru cei ce n`au avut inca primu` contact sexual.


PS : Nu trebuia decat sa`mi ceri.

RE-PS : Consider ca acum ai facut`o biggrin.gif


Se vede k esti fracsu lu klaudiu...
PS : Fara suparare
RE-PS : Glumeam , Poti sa te superi
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Feb 18 2008 09:59am
Quote (B4al @ Mon, 18 Feb 2008, 13:23)
Si acu`...ce plm vrei ?

Sa te strangem in brate ?


din cate stiu eu nu cred ca ti-am vb vreodata urat sau ceva de genu....in fine sper ca te-ai simtzti bine..cand ai dat replica asta ...ai castigat o ceapa ..tineo tot asa
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Feb 18 2008 03:08pm
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 18 Feb 2008, 16:59)
Se vede k esti fracsu lu klaudiu...
PS : Fara suparare
RE-PS : Glumeam , Poti sa te superi


Asta`i cusuru` tau...cauti prietenia cu jeapca. Probabil, te simteai tu singurel asa... Onania e o varianta net superioara pentru a`ti reprima frustrarile.

Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, 18 Feb 2008, 17:59)
din cate stiu eu nu cred ca ti-am vb vreodata urat sau ceva de genu....in fine sper ca te-ai simtzti bine..cand ai dat replica asta ...ai castigat o ceapa ..tineo tot asa


Nu era o acuza,nici nu cautam sa jignesc prin invective...numa` ca postu mi s`a parut pe cat de gratuit, pe atat de inoportun si inept.

This post was edited by B4al on Feb 18 2008 03:08pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 18 2008 03:20pm
bai b4al fractu e un super scammer la fel si prietenu lui andrei pe tine nu krek am cu ce te acuza unsure.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll