Quote (DyCa4EveR @ Mon, 18 Feb 2008, 16:59)
Se vede k esti fracsu lu klaudiu...
PS : Fara suparare
RE-PS : Glumeam , Poti sa te superi
Asta`i cusuru` tau...cauti prietenia cu jeapca. Probabil, te simteai tu singurel asa... Onania e o varianta net superioara pentru a`ti reprima frustrarile.
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, 18 Feb 2008, 17:59)
din cate stiu eu nu cred ca ti-am vb vreodata urat sau ceva de genu....in fine sper ca te-ai simtzti bine..cand ai dat replica asta ...ai castigat o ceapa ..tineo tot asa
Nu era o acuza,nici nu cautam sa jignesc prin invective...numa` ca postu mi s`a parut pe cat de gratuit, pe atat de inoportun si inept.
This post was edited by B4al on Feb 18 2008 03:08pm