Quote (Serj_Tankian @ Fri, Feb 15 2008, 10:31am)
Dany - schimba si bannerul cu rankul de la Demigods

vezi ca ai ramas inregistrat pe ToG forum - poti veni oricand ai nevoie
noroc in continuare
Serj
stiu adi dar de pe tel parca am incerca si nu merge si mie lene sa ma duc la net

am plecat ca au un pic nevoie de mine...iam zis si la razvan.poate ma intorc cat de curand ca nam nevoie de bataie de cap acum.zici ca is andrei acum am 40-50 pms pe zi...