am jucat wow burning crusade faza e ca am jucat vro luna si tot nu prea stiam cat de cat ... m-am lasat e prea mare si prea greu

ce mia placut a fost ca trb sa mergi tu peste tot un fel de GTA da cu corabii cai animale etc .
informeazate bine inainte sa te apuci ... sau joaca cu cineva care stie io aveam 4 tov si dupa vro 2 sapt deja se plictisisera sa ma invetze :rolf:
gl