d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Vreun Roman Care Sa Ma Ajute Si Pe Mine > In World Of Warcraft?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 14 2008 08:05am
am jucat wow burning crusade faza e ca am jucat vro luna si tot nu prea stiam cat de cat ... m-am lasat e prea mare si prea greu biggrin.gif ce mia placut a fost ca trb sa mergi tu peste tot un fel de GTA da cu corabii cai animale etc .

informeazate bine inainte sa te apuci ... sau joaca cu cineva care stie io aveam 4 tov si dupa vro 2 sapt deja se plictisisera sa ma invetze :rolf:

gl
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 14 2008 08:07am
eu am invatat singur citind forumuri smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll