Quote (Klaudiu @ Tue, 12 Feb 2008, 12:00)
felicitari despre tine ce pot zice pacat ca ai ajuns member ++ ca nu meriti uitate la topicu meu de ce mi-ai blocat pm ca iti spun adevaru?
felicitari (cam tarziu) shi nu am nici contre nici pros pt ca nu cunosc bine dar daca a ajuns acolo banuiesc ca a meritat xD. nu oricine e facut peste noapte medi