d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cine A Instalat Vista Pe Pc? > Sa Zica Ce Antivirus Foloseste
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 6 2008 05:16pm
Quote (Arx_X @ Thu, 7 Feb 2008, 00:54)
bogat cu duhu poate..am ceva imprumuturi prin guild ...asa k tongue.gif


hai ca mi-am mai revenit, aveam 6.18 mai devreme ^^
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2008 11:54am
Quote (kelz0 @ Wed, Feb 6 2008, 02:07am)
ati ramas in urma cu kapersky si bidfender sa vede k aveti calc dlelea de la domo sau altec care va da asa ceva gratis smile.gif enjoy


dute mah cand aveam io calc tu nici nu erai pe lume smile.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 7 2008 01:45pm
Quote (RO_Byron @ Wed, Feb 6 2008, 07:20pm)
thx dany


np.sper ca tiam fost de ajutor tongue.gif

SI mai lasati spamul in alta parte ''baetasi'', a cerut decat o opinie si voi sariti in sus care are calc mai bun..sau vreti sa va laudati ca aveti calc bun???
si ce daca nah uite eu folosesc COMODORE!!!
Banned
Posts: 5,313
Joined: Aug 9 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 7 2008 06:09pm
Quote (DanyTheDog @ Thu, Feb 7 2008, 07:45pm)
np.sper ca tiam fost de ajutor tongue.gif

SI mai lasati spamul in alta parte ''baetasi'',  a cerut decat o opinie si voi sariti in sus care are calc mai bun..sau vreti sa va laudati ca aveti calc bun???
si ce daca nah uite eu folosesc COMODORE!!!


Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 10 2008 03:25pm
am lipsit 4zile pt ca sunt gripat si vad numai spameri prin zona.exista si alte locuri in care sa va contrati NU IN TOPICUL MEUUUUUU!!!!
ca sa pun capat spamerilor....merge kav8 si nod32
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2008 06:12am

1. daca ai nevoie de antivirus, ai o problema.
2. daca ai nevoie de licentza, ai o problema.
3. daca ai nevoie de creier, ai o problema.
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 11 2008 07:12am
Quote (the_rest @ Mon, 11 Feb 2008, 13:12)
1. daca ai nevoie de antivirus, ai o problema.
2. daca ai nevoie de licentza, ai o problema.
3. daca ai nevoie de creier, ai o problema.



miezule....n-ai luat warn si te mananca?fa posturi din items vandute...si apropo ai o problema(n-ai creier)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll