d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Maine La 10 Dau Examenu Pt Scoala De Sofer :) > Invat Acuma , Am Intrat Doar Sa Dau 2-3
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 4 2008 10:01am
Quote (goldbranch @ Mon, 4 Feb 2008, 17:48)
Ai fi putut tine remarca aceasta numai pentru tine.
Gandeste-te putin. wink.gif


uite cine vorbeste, persoana care lucreaza in slujba celor care te-au picat pe tine!!!
eu propun sa dai vine pe andrei si sa-i flame in pm. oricum ai grija ca e m++ acu si are pm box mai mare, deci mai mult loc de flame
rofl.gif laugh.gif rofl.gif

This post was edited by MrDjBthu on Feb 4 2008 10:02am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 4 2008 10:06am
Quote (MrDjBthu @ Mon, 4 Feb 2008, 18:01)
uite cine vorbeste, persoana care lucreaza in slujba celor care te-au picat pe tine!!!
eu propun sa dai vine pe andrei si sa-i flame in pm. oricum ai grija ca e m++ acu si are pm box mai mare, deci mai mult loc de flame
rofl.gif laugh.gif rofl.gif


laugh.gif

rofl.gif

Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2008 11:29am
Quote (goldbranch @ Mon, Feb 4 2008, 05:48pm)
Ai fi putut tine remarca aceasta numai pentru tine.
Gandeste-te putin. wink.gif


nu am putut sa tin
ca uni is prosti
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Feb 4 2008 11:44am
Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, desfaceam si noi un Jack sa udam cartela. laugh.gif
Nick, dacă tu zici ca alții sunt cum crezi, are rost să evidențiezi ? Eu nu cred.
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2008 12:06pm
Quote (goldbranch @ Mon, Feb 4 2008, 07:44pm)
Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, desfaceam si noi un Jack sa udam cartela. laugh.gif
Nick, dacă tu zici ca alții sunt cum crezi, are rost să evidențiezi ? Eu nu cred.


io cred ca merita
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 4 2008 12:36pm
Quote (goldbranch @ Mon, 4 Feb 2008, 19:44)
Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, desfaceam si noi un Jack sa udam cartela. laugh.gif
Nick, dacă tu zici ca alții sunt cum crezi, are rost să evidențiezi ? Eu nu cred.


aha, deci esti in rand cu restu, tot la beutura vrei si tu sa ajungi!!!
laugh.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 4 2008 12:47pm
ce sa fac data viitoare lipesc raspunsurile pe geam =))
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 4 2008 01:13pm
Quote (goldbranch @ Mon, Feb 4 2008, 07:44pm)
Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, desfaceam si noi un Jack sa udam cartela. laugh.gif
Nick, dacă tu zici ca alții sunt cum crezi, are rost să evidențiezi ? Eu nu cred.


don't drink and drive tongue.gif

eu unul as modifica putin ceea ce ai zis
....Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, fie il scoteam d la mititica , k cine stie ce-a facut , in necunostinta de reguli d circulatie
sau Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, ma lua si p mine d p trecere , p capota , ma ducea 50m ..si apoi imi cerea si 1.3 RON taxa d pornire , regim taxi


eu zic..daca omu nu e pregatit..sa nu conduca inca..suna aiurea, dar ai de-a face cu viata ta si a multor alti participanti la trafic..sa nu mai mentionez saracii pietoni ..suna rautacios ,dar asa vad eu lucrurile
nu e topicul bun pt asta..dar ..si eu i-as injura p astia din ministerum edu ..si p alti cativa , pt k faculta mea dureaza 6 ani ..si apoi altii 5-7 ..dar cred k e mai bine k unele lucruri sa fie facute doar cand esti pregatit wink.gif

Sa nu te superi ..pardon , suparati ... smile.gif

This post was edited by Arx_X on Feb 4 2008 01:13pm
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Feb 4 2008 01:34pm
Normal ca a fost o gluma.
Toți știm ca sunt mulți incompetenti care se bucura la câteva sute de euro si nu se gândesc la consecințe. Mai si scapă basma curată dacă s-ar sesiza unele formațiuni superioare. Trăim in România, ce dracu, asta e realitatea.
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 4 2008 01:42pm
nici nu ma gandesc sa dau bani eu .. e o prostie !
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll