Quote (goldbranch @ Mon, Feb 4 2008, 07:44pm)
Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, desfaceam si noi un Jack sa udam cartela.

Nick, dacă tu zici ca alții sunt cum crezi, are rost să evidențiezi ? Eu nu cred.
don't drink and drive

eu unul as modifica putin ceea ce ai zis
....Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, fie il scoteam d la mititica , k cine stie ce-a facut , in necunostinta de reguli d circulatie
sau Răzvane, dacă dădea cu mine sala sau orașu' il ajutam ma ca poate seara, ma lua si p mine d p trecere , p capota , ma ducea 50m ..si apoi imi cerea si 1.3 RON taxa d pornire , regim taxi
eu zic..daca omu nu e pregatit..sa nu conduca inca..suna aiurea, dar ai de-a face cu viata ta si a multor alti participanti la trafic..sa nu mai mentionez saracii pietoni ..suna rautacios ,dar asa vad eu lucrurile
nu e topicul bun pt asta..dar ..si eu i-as injura p astia din ministerum edu ..si p alti cativa , pt k faculta mea dureaza 6 ani ..si apoi altii 5-7 ..dar cred k e mai bine k unele lucruri sa fie facute doar cand esti pregatit

Sa nu te superi ..pardon , suparati ...
This post was edited by Arx_X on Feb 4 2008 01:13pm