d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Crapat P Hc... > ... Ma Las
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 2 2008 04:53pm
Quote (Arx_X @ Sat, 2 Feb 2008, 17:35)
lvl 90 soarca ..doare ..era build gandit d Sarah ..si s-a chinuit mult sa ma ajute cu char asta..si..era nm din intamplare... asta e..
gear d p char nu era gosu , fiindprimul char d hc al meu..cam in 150-250 fg ..


aia e nene, ce sa-i faci sad.gif
bine ca nu ai bagat nush cat fg in ea ca atunci era si mai urat...
da tu nu ai program de chicken , etc ?
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2008 11:14pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Sun, 3 Feb 2008, 00:54)
Teddy-Bear sau Players


Teddy a fost mai bun biggrin.gif


taci scamere smile.gif

This post was edited by Klaudiu on Feb 2 2008 11:15pm
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 3 2008 01:32am
daca joci super bine are blizzard sau nush ce pk treaba sa ti-o traga.Cand o sa avem super conexiune la net poate o sa mai joc si eu pe HC.Stiu ca esti dezamagit si nervos....asa ca fa putin mf, cine stie poate te scoti cu fg-urile.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 3 2008 04:12am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Feb 3 2008, 12:53am)
aia e nene, ce sa-i faci sad.gif
bine ca nu ai bagat nush cat fg in ea ca atunci era si mai urat...
da tu nu ai program de chicken , etc ?


nu folosesc nimik p langa l o a d e r , ink astept sa vad c e cu cd-key care il aveam acum 3 saptamani..e suspendat p o luna sau definitiv dry.gif (se pare k si lo ad erul e punishable )

Quote (RO_Byron @ Sun, Feb 3 2008, 09:32am)
daca joci super bine are blizzard sau nush ce pk treaba sa ti-o traga.Cand o sa avem super conexiune la net poate o sa mai joc si eu pe HC.Stiu ca esti dezamagit si nervos....asa ca fa putin mf, cine stie poate te scoti cu fg-urile.


nu fg e problema, am vreo 1.4k dati imprumut p la unul altul , problema e k prietena mea a investit timp si efort in soarca aia , + items si chestii
si stiu k o s-o faca iar , dar ma tem ca noul char sa nu pateasca k si asta :|
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 3 2008 05:32am
Quote (Arx_X @ Sun, Feb 3 2008, 12:12pm)
nu fg e problema, am vreo 1.4k dati imprumut p la unul altul , problema e k prietena mea a investit timp si efort in soarca aia , + items si chestii
si stiu k o s-o faca iar , dar ma tem ca noul char sa nu pateasca k si asta :|


dak vrei iti dau eu cd keyuri smile.gif dami pm dak vrei free ofc laugh.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Feb 3 2008 08:27am
imi pare rau sa aud asta .. oricum cred ca nu e jucator sa nu fii murit pe hc ! Succes in continuare tongue.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 3 2008 01:03pm
Quote (napsterz0r @ Sat, 2 Feb 2008, 20:57)
da.. eu am murit cu soarca.. de es... vro 3 k fg acum 5 ore ^^ , paladinu` sa dus acum vro 2 saptamanii...iar si acolo ceva ceva...


partea buna.. ca ambele au murit in duel... si partea si mai buna... ca am luat cu mine niste talibanii smile.gif


si partea SI MAI BUNA... ca poate fac druidu zilele astea... partea proasta.. nu gasesc sks ^^


si PARTEA SI MAI PROASTA... incerc sa  invat php..  html alea alea.. stie ceva site-uri ceva? (gratis..)


Eu stiu html !! smile.gif si ce site-uri vrei sa faci ?
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Feb 3 2008 03:16pm
Quote (spyzimbru @ Sun, 3 Feb 2008, 20:03)
Eu stiu html !! smile.gif si ce site-uri vrei sa faci ?


nu vreau sa fac.. vreau sa invat.. html.. php mysql chestii dastea.. dar vreau 1 site.. unde te invata.. si te si testeaza... nu doar teorema.. si practica biggrin.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Feb 3 2008 03:51pm
Quote (napsterz0r @ Sat, 2 Feb 2008, 23:43)
prost dc? ca am omorat peste 70 cu ia? nu crezi ca era timpul ? o fac iar dao drq.. druidu e problema...

apropo ce nume pt druid


Teddy-Bear sau Players


suna mai bine teddy-bear tongue.gif
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Feb 3 2008 04:31pm
Imi pare rau Dane...ca sa zic....orice numai sa nu renuntzi...mergi mai departe...inca nu am pierdut nici un char pe hc dar parerea mea este a asta e farmecul hc-ului. wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll