Quote (MrDjBthu @ Sun, Feb 3 2008, 12:53am)
aia e nene, ce sa-i faci
bine ca nu ai bagat nush cat fg in ea ca atunci era si mai urat...
da tu nu ai program de chicken , etc ?
nu folosesc nimik p langa l o a d e r , ink astept sa vad c e cu cd-key care il aveam acum 3 saptamani..e suspendat p o luna sau definitiv

(se pare k si lo ad erul e punishable )
Quote (RO_Byron @ Sun, Feb 3 2008, 09:32am)
daca joci super bine are blizzard sau nush ce pk treaba sa ti-o traga.Cand o sa avem super conexiune la net poate o sa mai joc si eu pe HC.Stiu ca esti dezamagit si nervos....asa ca fa putin mf, cine stie poate te scoti cu fg-urile.
nu fg e problema, am vreo 1.4k dati imprumut p la unul altul , problema e k prietena mea a investit timp si efort in soarca aia , + items si chestii
si stiu k o s-o faca iar , dar ma tem ca noul char sa nu pateasca k si asta :|